روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شارژر بیسیم ایرپاور اپل سرانجام به تولید رسید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شارژر بیسیم ایرپاور اپل سرانجام به تولید رسید

می گویند دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است و شاید این موضوع در مورد شارژر بیسیم ایرپاور اپل (Apple AirPower) صدق پیدا کند. ظاهرا خط تولید این شارژپد وایرلس مورد انتظار، پس از مدت ها تاخیر راه اندازی شده است. بر اساس ادعای حساب توییتر ChargerLAB و به نقل از یک منبع آگاه، به تازگی کمپانی چینی ...

نوشته شارژر بیسیم ایرپاور اپل سرانجام به تولید رسید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

می گویند دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است و شاید این موضوع در مورد شارژر بیسیم ایرپاور اپل (Apple AirPower) صدق پیدا کند. ظاهرا خط تولید این شارژپد وایرلس مورد انتظار، پس از مدت ها تاخیر راه اندازی شده است.بر اساس ادعای حساب توییتر ChargerLAB و به نقل از یک منبع آگاه، به تازگی کمپانی چینی Luxshare Precision شارژر بیسیم ایرپاور اپل را وارد خط تولید خود کرده است. جالب آنکه این کمپانی، در تولید ایرپاد و کابل های USB-C اپل نیز نقش دارد.همچنین بخوانید:احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شودپیش تر انتظار می رفت این شارژر بی سیم پیشرفته، در سال گذشته روانه بازار شود؛ اما پیچیدگی دستگاه موجب به تعویق افتادن روند تولید آن شد. امید می رود با توجه به افشای این اطلاعات تازه، سرانجام اپل سکوت خود را بشکند و در روزها یا هفته های آینده، یک تاریخ مشخص را برای عرضه ایرپاور اعلام کند.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان شارژر بیسیم ایرپاور اپل سرانجام به تولید رسید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شارژر بیسیم ایرپاور اپل سرانجام به تولید رسید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون