روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 (گجت تی وی)

هرساله در رویداد فناوری لاس وگاس، اورکا پارک (Eureka Park) میزبان استارتاپ های جویای نام است تا شرکت های مختلف بتوانند جدیدترین محصولات خود را نمایش دهند. به همین بهانه، امشب می خواهیم شما را با عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 آشنا کنیم. نمایشگاه سی ای اس 2019 سرانجام به پایان رسید و کمپانی های کوچک ...

نوشته معرفی عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

هرساله در رویداد فناوری لاس وگاس، اورکا پارک (Eureka Park) میزبان استارتاپ های جویای نام است تا شرکت های مختلف بتوانند جدیدترین محصولات خود را نمایش دهند. به همین بهانه، امشب می خواهیم شما را با عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 آشنا کنیم.نمایشگاه سی ای اس 2019 سرانجام به پایان رسید و کمپانی های کوچک و بزرگ با حضور در لاس وگاس، تازه ترین دستاوردهای خود را در مقابل علاقه مندان قرار دادند. پیش تر در پوشش خبری خود از این نمایشگاه، بسیای از این محصولات را معرفی کردیم. اما بخشی که شاید کمتر نام آن را شنیده باشید، اورکا پارک است؛ جایی که در آن می توان شرکت های تازه تاسیس و محصولات متفاوت آنها را پیدا کرد.در اورکا پارک، بسیاری از ایده ها را برای نخستین بار می بینیم؛ بعضی بسیار جذاب هستند و در ساخت بعضی از آنها هم نمی توان هیچ هدف مشخصی را پیدا کرد. در این میان، برخی از محصولات نیز در دسته عجیب ترین ها قرار می گیرند و توجه هر کسی را به خود جلب می کنند.گجت تی وی این بخش به معرفی عجیب ترین استارتاپ ها و محصولات آنها در نمایشگاه فناوری CES 2019 اختصاص یافته است؛ پس از شما دعوت می کنیم تا مهمان ویدیوی امشب گجت نیوز باشید. دانلود ویدیو5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

مطلب با عنوان معرفی عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی عجیب ترین استارتاپ ها در نمایشگاه CES 2019 (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون