روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019

ایرفون Nuraloop، بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 بود. این محصول جدید از فناوری روز بهره برده و توانایی بالایی در تولید صدای باکیفیت دارد. در ادامه، ویژگی های این هدفون وایرلس و علت انتخاب آن را بیان خواهیم کرد. Nura نام یک کمپانی تازه تاسیس استرالیایی است که با حضور در نمایشگاه تکنولوژی لاس وگاس، ...

نوشته بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ایرفون Nuraloop، بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 بود. این محصول جدید از فناوری روز بهره برده و توانایی بالایی در تولید صدای باکیفیت دارد. در ادامه، ویژگی های این هدفون وایرلس و علت انتخاب آن را بیان خواهیم کرد.Nura نام یک کمپانی تازه تاسیس استرالیایی است که با حضور در نمایشگاه تکنولوژی لاس وگاس، توجه ما را به محصول جدید خود جلب کرد. ایرفون های Nuraloop از همان فناوری صدای به کارگرفته در هدفون های Nuraphone که بسیار خوب بودند، بهره می برند. تنظیم صوتی شخصی از طریق اپلیکیشن Nura، چگونگی شنیدن صدا توسط گوش های شما و اینکه گوش هایتان به برخی از فرکانس ها حساس هستند یا نه را اندازه گیری می کند. این اپلیکیشن سپس تنظیمات مورد نظر را بر روی هدفون اعمال می کند تا بتوانید تجربه ای از شنیدن صدایی بسیار باکیفیت را داشته باشید.یکی از ایرادهایی که می توانستیم به Nuraphone بگیریم، اندازه بزرگ و وزن بالای این هدفون بود؛ اما این مشکل در ایرفون های Nuraloop برطرف شده و سازندگان می گویند با یک بار شارژ، برای یک روز می توان از آنها استفاده کرد. این هدفون ها همچنین با فناوری لغو نویز، استاندارد بلوتوث 5 برای اتصال به دستگاه ها در فواصل طولانی تر و جک هدفون همراه شده اند تا محصولی کامل و درخور در اختیار کاربران قرار گیرد.بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه فناوری لاس وگاسآن چیست: ایرفون های وایرلس.سازنده آن کیست: یک کمپانی تازه تاسیس استرالیایی به نام Nura.چرا آن بهترین است: این از معدود هدفون ها با قابلیت شخصی سازی خودکار موسیقی متناسب با چگونگی شنیدن صدا توسط کاربران است. به علاوه، آنها را می توان نسخه کوچکتر هدفون های باکیفیت Nuraphone در نظر گرفت.از چه زمانی عرضه می شود: Nuraloop قرار است از «اواخر سال جاری میلادی» از طریق وب سایت Nura به فروش رسد.قیمت آن چقدر است: فعلا هیچ اطلاعاتی از قیمت نهایی در دست نیست.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :گجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین وسیله جانبی موبایل در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون