روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019

عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 به دستگاه CarWink با داشتن قابلیت ارسال هشدار متنی و تصویری برای رانندگان خودروهای در حال حرکت پشت سر تعلق گرفت. در ادامه اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد دستگاه را در اختیار شما قرار خواهیم داد. برقراری ارتباط با خودرویی که در عقب شما حرکت می کند، ...

نوشته بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 به دستگاه CarWink با داشتن قابلیت ارسال هشدار متنی و تصویری برای رانندگان خودروهای در حال حرکت پشت سر تعلق گرفت. در ادامه اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد دستگاه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.برقراری ارتباط با خودرویی که در عقب شما حرکت می کند، کار سخت و دشواری ست، دستگاه CarWink که توسط Innovart ساخته شده است، به رانندگان وسایل نقلیه اجازه می دهد تا بتوانند با خودروهای عقب از طریق متن و انیمیشن ارتباط برقرار کنند. این دستگاه به عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 معرفی شده است.رانندگان وسایل نقلیه با نصب کردن دستگاه در شیشه عقب و با استفاده از دستورات صوتی، می توانند پیام ها و انیمیشن های پیش فرض را نمایش دهند. در صورتی که شما در یک تقاطع به منظور عبور عابر پیاده توقف کرده اید و یک ماشین در پشت شما قرار دارد، تنها کافی ست از دستور «تقاطع، عابر پیاده» استفاده کنید، دستگاه پس از آن یک تصویر از جاده و عبور عابر پیاده را با متن PED Xing نمایش خواهد داد.بد نیست بدانید که برخی پیام ها و انیمیشن های پیش فرض، مفید نیستند؛ اگر شما از دستور «CarWink, Party Time» استفاده کنید، ناگهان دستگاه اقدام به نمایش انیمیشن دایناسور با یک کلاه که در حال تکان دادن پرچم است، خواهد کرد، اما اگر شما از نور چراغ بالای ماشین عقب رنج می برید، این دستگاه می تواند بسیار موثر باشد و مشکل را حل کند.به نظر می رسد که بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 بیش از حد گران است (199 دلار برای تحویل فوری و 169 دلار برای پیش فروش با یک جدول زمانی نامشخص)، اما این تکنولوژی می تواند برای تمام رانندگان مفید باشد.آن چیست: دستگاه ارتباطی دیجیتال CarWinkسازنده آن کیست: Innovartچرا آن بهترین است: داشتن طراحی ساده و جدید بودن ایده آن در حل مشکلات رایج رانندگان را می توان از مهم ترین دلایل کسب عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 دانست.زمان عرضه: این محصول در سایت شرکت Innovart برای خرید در دسترس قرار دارد. همانطور که در قسمت قبل هم گفته شد، قیمت آن 199 دلار برای تحویل فوری و 169 دلار برای پیش فروش با جدول زمانی تحویل نامشخص تعیین شده است.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :گجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین لوازم جانبی ماشین در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون