روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 منتشر شد

اولین نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 (Huawei Honor View 20) منتشر شد. با توجه به رزولوشن 48 مگاپیکسلی دوربین هواوی آنر View 20، کاربران از زمان رونمایی آن، منتظر دیدن نمونه عکس های دوربین این گوشی هستند. در زمان بحث درباره دوربین های موبایل، اغلب اسمی از دوربین های 41 مگاپیکسلی نوکیا برده می شود که چند ...

نوشته نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اولین نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 (Huawei Honor View 20) منتشر شد. با توجه به رزولوشن 48 مگاپیکسلی دوربین هواوی آنر View 20، کاربران از زمان رونمایی آن، منتظر دیدن نمونه عکس های دوربین این گوشی هستند.در زمان بحث درباره دوربین های موبایل، اغلب اسمی از دوربین های 41 مگاپیکسلی نوکیا برده می شود که چند سال پیش در دو گوشی هوشمند این شرکت به کار رفت. البته دوربین دو گوشی نوکیا 808 پیور ویو و لومیا 1020 به سنسورهای بزرگی مجهز شده بود و به همین دلیل روی پنل پشتی، ماژول دوربین برآمدگی زیادی داشت.نوکیا در این دو گوشی، با وجود داشتن توانایی ثبت تصاویری با رزولوشن بالا، به صورت پیش فرض وضوح تصویر را پایین قرار داده بود تا با بهره بردن از اندازه بزرگ سنسور، بیشتر روی کیفیت، دقت و میزان ثبت جزییات تمرکز کند. حتی امروز نیز مشاهده یک عکس 41 مگاپیکسلی هیجان آور تلقی می شود، مخصوصا این که با یک دوربین موبایل ثبت شده باشد. پس می توان تصور کرد معرفی نوکیا 808 پیور ویوو در سال 2012، چقدر دنیای دنیای فناوری غوغا به پا کرده بود! به همین دلیل کاربران اغلب اصرار داشتند شفافیت و میزان نور عکس را فدای رزولوشن بالا کنند.با توجه به تمرکز بالای گوشی سازان روی زیبایی محصولات خود، امروز دیگر نمی توان همچون دو گوشی هوشمند دوربین محور نوکیا، به هر قیمتی یک دوربین باکیفیت و با رزولوشن بالا روی دستگاه قرار داد، چرا که حفظ نازکی و خوش دست بودن، در درجه اول قرار دارد. سازندگان برای افزایش کیفیت دوربین های موبایل خود با وجود پایین نگه داشتن ابعاد سنسورها، به رو ش هایی همچون پس پردازش روی آورده اند.به تازگی گوشی های هوشمند مجهز به دوربین 48 مگاپیکسلی جدیدی معرفی شده اند. به عنوان نمونه باید به گوشی 200 دلاری شیائومی ردمی نوت 7 و گوشی 500 دلاری هواوی آنر ویو 20 اشاره کرد. در این دستگاه ها از سنسورهای عادی استفاده شده و روال کار همچنان کاهش اندازه عکس نهایی به منظور دست پیدا کردن به نتیجه ای شفاف است، اما شدیدا دوست داریم دیدی نسبت به عکس های 48 مگاپیکسلی آن ها داشته باشیم. در ادامه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 در رزولوشن یاد شده را مشاهده می کنیم.همچنین بخوانید:نگاه نزدیک به گوشی هواوی آنر ویو 20 در نمایشگاه CES 2019با بزرگنمایی روی تصاویر، آن ها به نوعی نقاشی شده و مصنوعی به نظر خواهند رسید که نتیجه پس پردازش دیجیتالی است. اگرچه عکس های بالا چنگی به دل نمی زنند، اما در زمان پایین آوردن رزولوشن، تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 کیفیت بسیار قابل قبولی پیدا می کنند. در زمان قرار دادن عکاسی روی حالت خودکار، تصاویر کمی دارای اشباع شدگی هستند، پس بهتر است تا جای ممکن از حالت تنظیمات دستی دوربین استفاده کنیم.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نمونه تصاویر دوربین هواوی آنر ویو 20 منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون