روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازگشت قدرتمند بخش موبایل سونی به بازار با استراتژی‌های جدید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازگشت قدرتمند بخش موبایل سونی به بازار با استراتژی‌های جدید

بخش موبایل سونی تصمیم گرفته با طرح استراتژی های کاملا جدید، بازگشت شکوهمندانه ای به بازار موبایل داشته باشد. یکی از این استراتژی ها بر اساس اخبار، ارائه گوشی گیمینگ تحت سری PlayStation است! سونی با هدف بازگشت به جمع مدعیان بازار موبایل در پی بازسازی استراتژی های بخش موبایل خود است. نخستین گام های این شرکت ژاپنی در راستای ...

نوشته بازگشت قدرتمند بخش موبایل سونی به بازار با استراتژی های جدید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

بخش موبایل سونی تصمیم گرفته با طرح استراتژی های کاملا جدید، بازگشت شکوهمندانه ای به بازار موبایل داشته باشد. یکی از این استراتژی ها بر اساس اخبار، ارائه گوشی گیمینگ تحت سری PlayStation است!سونی با هدف بازگشت به جمع مدعیان بازار موبایل در پی بازسازی استراتژی های بخش موبایل خود است. نخستین گام های این شرکت ژاپنی در راستای نیل به اهداف جدیدش را تا اواخر ماه فوریه (نیمه اسفند) مشاهده خواهید کرد، چرا که سونی اعلام کرده در کنگره جهانی موبایل سال جاری، محصولات جدیدی رونمایی می کند.این اتفاق جدیدی نیست و سونی همیشه در کنگره جهانی موبایل حضور داشته است، اما نکته اینجاست که شرکت اعلام کرده هر آن چه در نمایشگاه پیش رو معرفی می کند، نمایش دهنده مسیر جدیدی است که در دنیای موبایل برای خود ترسیم کرده است.بر اساس جدیدترین گزارش ها، یکی از اهداف سونی، ارائه تجربه ای بهتر از عکاسی با موبایل است. در حال حاضر نمی توان درباره جزییات این موضوع و استراتژی سونی برای ارائه محصولاتی با دوربین های بهتر به طور دقیق بحث کرد. یکی از راهکارهای احتمالی می تواند روی آوردن به ماژول های دوربین چندگانه باشد. به عنوان نمونه بر اساس شایعات، گوشی سونی اکسپریا ایکس زد 4 اولین گوشی مجهز به دوربین سه گانه این شرکت خواهد بود.یکی دیگر از تغییرات احتمالی، پیوستن محصولات سری کامپکت بخش موبایل سونی به خاطره ها است. یکی از مدیران اجرایی این شرکت اعلام کرد همیشه برای ارائه محصولاتی با ابعاد مختلف فضا وجود دارد، اما کاربران امروزی به منظور مشاهده محتواهای دلخواه، ابعاد بیشتری طلب می کنند. می توان از این صحبت نتیجه گرفت سونی به عدم تمایل کاربران به محصولات سری کامپکت به خاطر اندازه کوچک نمایشگر آن ها پی برده است. به این ترتیب خبری از گوشی سونی اکسپریا ایکس زد 4 کامپکت نخواهد بود.همچنین بخوانید:گوشی Sony Xperia XZ4 با اسنپدراگون 855 در گیک بنچ رویت شداحتمال ارائه گوشی های هوشمند از سری جدیدی با عنوان PlayStation در نمایشگاه MWC 2019 پایین به نظر می رسد، هر چند بعید نیست سونی با پی بردن به افزایش محبوبیت گوشی های گیمینگ نزد کاربران، چنین محصولاتی را به زودی توسعه بدهد. به نظر شما آیا سونی می تواند با ارائه یک گوشی گیمینگ تحت سری PlayStation و ارائه بازی هایی منحصربه فرد برای آن، بخش زیادی از بازار از دست رفته اش در بازار موبایل را به دست بیاورد؟منبع :gsmarena

مطلب با عنوان بازگشت قدرتمند بخش موبایل سونی به بازار با استراتژی‌های جدید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازگشت قدرتمند بخش موبایل سونی به بازار با استراتژی‌های جدید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون