روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech

مهمان این بخش از گجت تی وی، ربات پیشرفته Walker است؛ محصول جدید شرکت چینی Ubtech که با قابلیت های منحصربه فرد خود می تواند همراه بسیار خوبی برای شما باشد. شاید کمپانی Ubtech را بیشتر با کیت های STEM و ربات هایی با اندازه اسباب بازی های کوچک بشناسید، ولی اخیرا این شرکت با توسعه ماشین های بزرگ تر، خود را در کانون توجه ...

نوشته نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مهمان این بخش از گجت تی وی، ربات پیشرفته Walker است؛ محصول جدید شرکت چینی Ubtech که با قابلیت های منحصربه فرد خود می تواند همراه بسیار خوبی برای شما باشد.شاید کمپانی Ubtech را بیشتر با کیت های STEM و ربات هایی با اندازه اسباب بازی های کوچک بشناسید، ولی اخیرا این شرکت با توسعه ماشین های بزرگ تر، خود را در کانون توجه قرار داده است. در رویداد فناوری سی ای اس 2019، این شرکت چینی بار دیگر ربات پیشرفته Walker را در مقابل همگان قرار داد. البته، حالا دو بازو به این ربات اضافه شده و به لطف هماهنگی دست ها و چشم خود می تواند چیزهای مختلف را در اختیار شما قرار دهد. ارتفاع این ربات به 4.75 فوت (1.4 متر) می رسد و به واسطه سیستم تشخیص چهره می تواند شما را در آغوش بگیرد. با این تفاسیر، اگر روزی برسد که ربات ها بر علیه انسان ها شوند، احتمالا شانس بیشتری برای زنده ماندن پیدا خواهید کرد!در مقایسه با مدل قبلی که سال گذشته معرفی شد، وزن Walker از 82 پوند (37 کیلوگرم) به 170 پوند (77 کیلوگرم) رسیده و تعادل خود را بهتر حفظ می کند. به منظور عبور از نواحی سخت تر و مسیرهای پیچیده، ربات از 36 محرک توانمند در کنار سنسورهای متعدد استفاده می کند که در نتیجه آن، ربات حرکتی روان خواهد داشت. مثل گذشته، ربات پیشرفته Walker از تکنولوژی اختصاصی یوبی تک، “Simultaneous Localization and Mapping” با به اختصار U-SLAM” برای مسیریابی در هنگام مواجهه با موانع استفاده می کند. سازندگان همچنین سیستم Cruzr را به روز کرده اند که در نتیجه آن شاهد بهبود عملکرد کلی ربات در زمینه های مختلفی همچون مسیریابی، برخورد با موانع، حرکت بازوها، کیفیت صدا، اتصالات و مانورپذیری هستیم. ما هنوز نمی دانیم که ربات جدید واکر با چه قیمت و از چه تاریخی روانه بازار می شود.در ادامه، از شما دعوت به تماشای جدیدترین بخش از گجت تی وی می کنیم. دانلود ویدیو5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاهی ویدیویی به ربات پیشرفته Walker ، محصول جدید Ubtech از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون