روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی)

باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ (FightCamp) که در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد، ورزش حرفه ای را به خانه آورده و شما را از رفتن به باشگاه بی نیاز می کند. اگر کنجکاوید با این محصول جدید آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مهمان گجت تی وی این بخش باشید. این روزها، ابزارهای ورزشی مبتنی بر فناوری، محبوب تر از همیشه ...

نوشته باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی نیاز می کند (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ (FightCamp) که در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد، ورزش حرفه ای را به خانه آورده و شما را از رفتن به باشگاه بی نیاز می کند. اگر کنجکاوید با این محصول جدید آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مهمان گجت تی وی این بخش باشید.این روزها، ابزارهای ورزشی مبتنی بر فناوری، محبوب تر از همیشه شده اند؛ خصوصا اینکه حالا می توان از این گجت ها در خانه ها استفاده کرد. باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ یکی از همین ابزارهاست که می توان آن را ترکیبی از تمرین های ورزشی آنلاین با سنسورهای حرکتی مخصوصی که داخل دستکش های شما قرار می گیرد، در نظر گرفت. در حقیقت، با هر ضربه ای که به کیسه بوکس می زنید، اطلاعات بسیاری ثبت شده و از طریق اپلیکیشن مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد.شاید در بازار بتوان انواع مختلفی از باشگاه های خانگی تناسب اندام را پیدا کرد، اما فایت کمپ از چندین جهت متمایز می شود: در حال حاضر، شش مربی برای نمایش و آموزش تمرینات در خدمت کاربران هستند (همه آنها از ورزشکاران بوکس یا رشته های مبارزه ای هستند) و سازندگان امیدوارند که ترکیب آموزش زنده با اطلاعات قابل سنجش و حق اشتراک مشابه باشگاه ها بتوانند شما را به هدف خود برسانند.کانسپت اولیه فایت کمپ حدود یک سال است که شکل گرفته، اما سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه کامل آن را در قالب یک پکیج 995 دلاری با تمام چیزهایی که به آنها نیاز دارید (کیسه بوکس، دستکش ها، حسگرها، بندها و تشک مخصوص)، در اختیارتان قرار دهند. باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ برای اتاق هایی با حداقل فضای 2.44 در 1.22 متر طراحی شده است، ولی ظاهرا از آن در فضای کوچک تر 1.83 در 1.22 متر نیز می توان استفاده کرد. خریداران برای دسترسی به تمام ورزش ها و چهار تمرینی که هر هفته اضافه می شود، به صورت ماهیانه باید 49 دلار پرداخت کنند. دانلود ویدیو5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان باشگاه بوکس خانگی فایت کمپ شما را از باشگاه رفتن بی‌نیاز می‌کند (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون