روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019

تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها شما را مبهوت خواهد کرد. اگر می خواهید با این تلویزیون نوآورانه آشنا شوید، در نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون جدید ال جی در نمایشگاه CES 2019 همراه ما باشید. امسال، ال جی با دستی پر به رویداد فناوری لاس وگاس آمد و چندین ...

نوشته نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها شما را مبهوت خواهد کرد. اگر می خواهید با این تلویزیون نوآورانه آشنا شوید، در نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون جدید ال جی در نمایشگاه CES 2019 همراه ما باشید.امسال، ال جی با دستی پر به رویداد فناوری لاس وگاس آمد و چندین تلویزیون جذاب را پیش روی علاقه مندان قرار داد. یکی از این محصولات، تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی با فناوری OLED بود که می تواند صدا را بدون اسپیکر پخش کند. حاشیه های اطراف صفحه بسیار باریک هستند و در محیط های تاریک تر، عملا یک صفحه بسیار بزرگ پیش روی شما قرار می گیرد. قرار دادن این تعداد پیکسل در نمایشگری به این اندازه، مشاهده پیکسل ها را غیر ممکن کرده است. این طراحی عالی همچنین زاویه دید بسیار خوبی را به ارمغان آورده است.یکی از برجسته ترین ویژگی های این تلویزیون، وجود فناوری Crystal Sound است؛ تکنولوژی جذابی که بدون وجود اسپیکر به دستگاه اجازه پخش صدای Dolby Atmos را می دهد. این فناوری البته در سال 2017 معرفی شده و چیز جدیدی نیست؛ ولی عملکرد آن در تلویزیون 88 اینچی OLED ال جی تا حد زیادی بهینه شده تا صدایی باکیفیت تولید شود. Crystal Motion OLED هم یکی دیگر از قابلیت های جذابی است که با کاهش زمان پاسخگویی حرکت تصاویر، پخش محتوایی روان و نرم را امکان پذیر می کند.هنوز قیمت یا زمان عرضه تلویزیون جدید ال جی اعلام نشده است. در پایان، از شما دعوت می کنیم تا در ویدیویی اختصاصی، با طراحی و دیگر امکانات محصول جدید کره ای ها آشنا شوید. دانلود ویدیو5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی به تلویزیون 88 اینچی 8K ال جی در نمایشگاه CES 2019 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون