روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد

اشتراک گذاری اسکیت بردها، ایده تازه کمپانی Walnut Technology است که در نمایشگاه CES 2019 مطرح شد. در این پروژه قرار است از اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس (Spectra X) استفاده شود. بعد از فراگیر شدن اسکوترها و دوچرخه های اشتراکی، حالا کمپانی هنگ کنگی Walnut Technology می خواهد اسکیت بوردهای برقی را هم به صورت اشتراکی در اختیار ...

نوشته اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می گیرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اشتراک گذاری اسکیت بردها، ایده تازه کمپانی Walnut Technology است که در نمایشگاه CES 2019 مطرح شد. در این پروژه قرار است از اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس (Spectra X) استفاده شود.بعد از فراگیر شدن اسکوترها و دوچرخه های اشتراکی، حالا کمپانی هنگ کنگی Walnut Technology می خواهد اسکیت بوردهای برقی را هم به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار دهد. البته، در اینجا یک تفاوت با سایر محصولات اشتراکی وجود دارد؛ کاربران به جای اینکه بتوانند اسکیت ها را از هر جایی برداشته و در هر جایی رها کنند، Walnut به آنها اجازه می دهد که اسکیت ها را از طریق اپلیکیشن مربوطه، اجاره کنند. افرادی که قصد دارند از اسکیت ها استفاده می کنند، می توانند نزدیک ترین مورد به خود را جستجو کرده و بعد از گفتگو با صاحب آن، مبلغی را از طریق اپلیکیشن بابت اجاره پرداخت کنند.اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس که برای نخستین بار شاهد نمایش آن در رویداد فناوری CES 2019 هستیم، هنوز آماده عرضه نشده است؛ اما مطابق با گفته مدیران انتظار می رود از مارس (اواخر اسفند) در بازار چین عرضه شود. این اسکیت در برابر آب مقاوم بوده و با باتری قابل شارژ و قابل تعویض در اختیار کاربران قرار می گیرد. اگرچه مسافتی که اسپکترا X با یک بار شارژ قادر به پیمایش است مشخص نشده، اما اسپکترا سیلور -بالاترین مدل از اسکیت های فعلی شرکت با قیمت 1399 دلار- می تواند 25 تا 30 کیلومتر (16 تا 19 مایل) را بپیماید. Spectra Silver که سال 2017 عرضه شده است، می تواند به حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت (22 مایل بر ساعت) دست پیدا کند و کنترل آن از طریق اپلیکیشن مربوطه یا فشار آوردن به بخش های جلویی و عقبی اسکیت امکان پذیر خواهد بود.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اسکیت برد برقی اسپکترا ایکس به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون