روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تجربه‌ای خاص از پخش موسیقی ارائه می‌کنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تجربه‌ای خاص از پخش موسیقی ارائه می‌کنند

سونی سه اسپیکر وایرلس جدید در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد. علاوه بر اسپیکرهای وایرلس سونی، شاهد یک اسپیکر فانوسی جدید نیز هستیم که در ترکیب با سه محصول دیگر، به خاص ترین شکل ممکن به پخش صوت می پردازد. نمایشگاه CES محل رونمایی از محصولات تکنولوژیک و آینده نگرانه است. با این حال کاربران اغلب به شوق ...

نوشته جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تجربه ای خاص از پخش موسیقی ارائه می کنند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سونی سه اسپیکر وایرلس جدید در نمایشگاه CES 2019 معرفی کرد. علاوه بر اسپیکرهای وایرلس سونی، شاهد یک اسپیکر فانوسی جدید نیز هستیم که در ترکیب با سه محصول دیگر، به خاص ترین شکل ممکن به پخش صوت می پردازد.نمایشگاه CES محل رونمایی از محصولات تکنولوژیک و آینده نگرانه است. با این حال کاربران اغلب به شوق دیدن محصولات جدید یک سری دسته بندی خاص چشم به اخبار مربوط به این رویداد می دوزند. به عنوان نمونه می توان به محصولات صوتی مخصوصا هدفون ها و اسپیکرها اشاره کرد. سونی طی نمایشگاه CES 2019 تلاش کرد با معرفی چند اسپیکر وایرلس جدید، توجه کاربران را جلب کند.جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تحت سری Extra Bass ارائه شده و با اسپیکر فانوسی شکل خاص همین شرکت همراه خواهند شد. در ادامه به بررسی اسپیکرهای بی سیم جدید سونی می پردازیم.سونی SRS-XB12، کوچک ترین محصول بین اسپیکرهای وایرلس جدید است. درایور تک گانه و رادیاتور منفعلی برای این اسپیکر ارائه شده که سبب افزایش بیس صدا می شود. با کنار هم قرار دادن تعدادی از آن ها، صدایی استریو در اختیار خواهید داشت. سونی SRS-XB12 به لطف پشتیبانی از استاندارد IP67 در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و با یک مرتبه شارژ کامل می تواند برای شانزده ساعت آهنگ پخش کند.Sony SRS-XB12یکی دیگر از جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی SRS-XB22 نام دارد که مدلی بزرگتر و توانمندتر از مدل پیشین محسوب می شود. در این محصول دو درایور 42 میلی متری و دو رادیاتور منفعل وجود دارد. این اسپیکر مخصوص مهمانی ها طراحی و ساخته شده است، چرا که می تواند با ریتم موزیک، به پخش نور بپردازد. امکان پخش افکت های صوتی مختلف از دیگر قابلیت های آن تلقی می شود. در سونی SRS-XB22، زمانی که حالت Extra Bass فعال شده است، اسپیکر ده ساعت با یک مرتبه شارژ کامل دوام خواهد آورد.Sony SRS-XB22بین اسپیکرهای وایرلس سونی معرفی شده در نمایشگاه CES 2019، سونی SRS-XB32 بزرگترین مدل محسوب می شود. درون آن دو درایور 48 میلی متری و دو رادیاتور فعال قرار گرفته است. در سونی SRS-XB32 نیز از استاندارد IP67 پشتیبانی شده و به همان افکت های صوتی و تصویری مدل پیشین مجهز شده است. در بزرگترین مدل، حین فعال بودن حالت Extra Bass، حداکثر میزان دوام باتری به چهارده ساعت می رسد.Sony SRS-XB32جدیدترین اسپیکر فانونی این شرکت ژاپنی سونی LSPX-S2 است. این گجت بیشتر شبیه به وسیله ای برای درکور منزل به نظر می رسد. در زمان روشن کردن آن، نور گرمی توسط ال ای دی درون وسیله با شدت 32 سطح روشنایی تابانده شده و می تواند ظاهر یک شمع سوسو زن و لرزان را تقلید کند. شیشه ی اسپیکر سونی LSPX-S2 بخشی از طراحی آکوستیک آن محسوب شده و صدا را در تمامی جهات پخش می کند.به عنوان دیگر قابلیت های اسپیکر فانوسی سونی LSPX-S2 باید به پشتیبانی از اتصال بلوتوث، امکان همگام شدن با آن از طریق ان اف سی و پشتیبانی از اتصالات Wi-Fi اشاره کرد. میزان دوام باتری آن با یک مرتبه شارژ کامل هشت ساعت اعلام شده است، هر چند عمر باتری وسیله ارتباط معکوس و نزدیکی با میزان روشنایی فانوس درونش دارد. قیمت اسپیکرهای وایرلس سونی که در بالا معرفی شدند هنوز مشخص نیست، اما این اسپیکر فانوسی 700 دلار قیمت دارد. بهترین ایده، خریدی یکی از سه اسپیکر بی سیم بالا به همراه یک اسپیکر فانوسی است!5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تجربه‌ای خاص از پخش موسیقی ارائه می‌کنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جدیدترین اسپیکرهای وایرلس سونی تجربه‌ای خاص از پخش موسیقی ارائه می‌کنند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون