روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اجاق گاز GoSun Fusion با منبع انرژی خورشیدی در CES 2019 معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اجاق گاز GoSun Fusion با منبع انرژی خورشیدی در CES 2019 معرفی شد

اجاق گاز GoSun Fusion با قابلیت های جذاب و انرژی خورشیدی در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد. در این بخش قصد داریم اجاق گاز قابل حمل GoSun Fusion را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از دلایلی که افراد زیادی به نمایشگاه CES علاقه نشان می دهند، ابزارهای جذابی بوده که معرفی می شوند. در رابطه با گوشی هوشمند ...

نوشته اجاق گاز GoSun Fusion با منبع انرژی خورشیدی در CES 2019 معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اجاق گاز GoSun Fusion با قابلیت های جذاب و انرژی خورشیدی در نمایشگاه CES 2019 معرفی شد. در این بخش قصد داریم اجاق گاز قابل حمل GoSun Fusion را مورد بررسی قرار دهیم.یکی از دلایلی که افراد زیادی به نمایشگاه CES علاقه نشان می دهند، ابزارهای جذابی بوده که معرفی می شوند. در رابطه با گوشی هوشمند یا لپ تاپ صحبت نمی کنیم، بلکه موضوع معرفی اجاق گاز خورشیدی و قابل حمل است.اجاق گاز GoSun Fusion دارای سیستم گرمایش مجزا بوده که می تواند تا 550 درجه فارنهایت گرم شود و یک وعده غذایی را در 20 دقیقه با انرژی دریافت شده از نور آفتاب فراهم کند. این شرکت اظهار داشته است که اجاق گاز خورشیدی پنج برابر از کوره سنتی کارآمدتر بوده و می تواند غذا را با انرژی مشابه یک لامپ روشن آماده کند.به لطف طراحی منحصر به فرد این اجاق گاز که از یک لوله خلاء برای نگه داشتن مواد استفاده می کند، فیوژن همچنین به شما توانایی درست کردن غذاهایی را خواهد داد که معمولا نمی توان در محیط خارج از منزل درست کرد. به عنوان مثال، شما می توانید نان بپزید یا گرم کنید و حتی میزان اندکی غذاهای سرخ کردنی درست کنید، همچنین توانایی اتصال دستگاه به پاور بانک جهت شارژ گوشی هوشمند یا پنل خورشیدی انعطاف پذیر 20 وات را دارید، اما هر کدام از آن ها به صورت جداگانه فروخته می شوند.اگر شما یک خنک کننده خورشیدی در کنار اجاق گاز بخواهید، این شرکت برای شما تهیه خواهد کرد. در حالی که انتقال اجاق گاز GoSun Fusion و خنک کننده در ماه آوریل برای پشتیبانی فرستاده می شود، برنامه آن است که هر دو دستگاه در تابستان 2019 میلادی در دسترس عموم قرار گیرند.هم اکنون می توانید اجاق گاز GoSun Fusion را با قیمت 400 دلار و در کنار خنک کننده با قیمت 600 دلار خریداری کنید.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان اجاق گاز GoSun Fusion با منبع انرژی خورشیدی در CES 2019 معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اجاق گاز GoSun Fusion با منبع انرژی خورشیدی در CES 2019 معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون