روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون گیمینگ Mobius با قابلیت شناسایی حرکات سر به‌روز می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون گیمینگ Mobius با قابلیت شناسایی حرکات سر به‌روز می‌شود

کمپانی نام آشنای “Audeze” با حضور در نمایشگاه CES 2019، قابلیت پیشرفته ژست های مبتنی بر حرکات سر را برای هدفون گیمینگ Mobius معرفی کرد. کاربران همچنین می توانند این هدفون را در یک رنگ جدید خریداری کنند. اگر از علاقه مندان به بازی های شوتر اول شخص هستید، Audeze یک ویژگی خلاقانه دارد که احتمالا برای شما جذاب خواهد بود. ...

نوشته هدفون گیمینگ Mobius با قابلیت شناسایی حرکات سر به روز می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی نام آشنای “Audeze” با حضور در نمایشگاه CES 2019، قابلیت پیشرفته ژست های مبتنی بر حرکات سر را برای هدفون گیمینگ Mobius معرفی کرد. کاربران همچنین می توانند این هدفون را در یک رنگ جدید خریداری کنند.اگر از علاقه مندان به بازی های شوتر اول شخص هستید، Audeze یک ویژگی خلاقانه دارد که احتمالا برای شما جذاب خواهد بود. هدفون Mobius این شرکت که سال گذشته با توانایی ردیابی دقیق سر روانه بازار شده بودند، حالا از قابلیتی به نام “Head Gesture Keybinds” هم پشتیبانی می کند. درست همانند زمانی که دکمه های مختلف را برای انجام کارهای میانبر تنظیم می کنید، کاربران به واسطه این قابلیت جدید می توانند دستورات مختلف را تنها با حرکت دادن سر خود انجام دهند. اگر از همین حالا شیفته این فناوری شده اید و صاحب یکی از هدفون های مخصوص بازی Mobuis هستید، باید بگوییم که Audeze در حال آزمایش “Head Gesture Keybinds” بوده و قصد دارد از اوایل سال 2019، این ویژگی را در قالب یک آپدیت نرم افزاری در اختیار کاربران قرار دهند.هدفون گیمینگ Mobius که می توان آنها را از جمله منحصربه فردترین محصولات سال 2018 در نظر گرفت، از تکنولوژی ردیابی سر Waves Nx برای ساخت یک فضای صدای سه بعدی استفاده می کند که به نظر می رسد این فضا به جای آنکه با حرکات کاربر به اطراف حرکت کند، در جای خود ثابت باشد. این یعنی در یک فیلم یا موسیقی، هنگامی که صدا در جهتی به سمت شما می آید که آن را به عنوان جلوی خود تنظیم کرده اید، حتی با تغییر جهت خود نیز مرکز صدا در فضای خود ثابت باقی می ماند. به بیان دیگر، اگر به سمت راست بچرخید، صدای بیشتری را در گوشی سمت چپی در مقایسه با گوشی سمت راستی خواهید شنید. فناوری ردیابی سر شاید چندان در بازی ها جلوه نکند، اما قابلیت های موقعیتی دقیق این هدفون ها می توانند به تعیین منبع صداهای شلیک گلوله یا صدای پای کسی که در نزدیکی شما قرار دارد، کمک بسزایی کند. شاید برای درک بهتر بتوان بازی های چندنفره آنلاین شوتر را مثال زد.Audeze همچنین رنگ جدید “Team Carbon” را هم برای Mobius معرفی کرده است که البته به صورت انحصاری از طریق آمازون به فروش می رسد. علاقه مندان همچنین می توانند این هدفون ها را در رنگ های قدیمی تر مسی (Team Copper) و آبی (Team Blue) نیز خریداری کنند. هر سه مدل این هدفون ها 399 دلار قیمت دارند و فروش “Team Carbon Audeze Mobius” نیز از 10 ژانویه (20 دی) از طریق آمازون آغاز خواهد شد.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :Theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدفون گیمینگ Mobius با قابلیت شناسایی حرکات سر به‌روز می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون گیمینگ Mobius با قابلیت شناسایی حرکات سر به‌روز می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون