روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با گجت FaceNavi Smart Wand نگران سلامت پوست خود نباشید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با گجت FaceNavi Smart Wand نگران سلامت پوست خود نباشید

گجت FaceNavi Smart Wand که اخیرا در نمایشگاه CES 2019 توسط شرکت تولیدکننده لوازم آرایشی Olay معرفی شده است، با استفاده از فناوری روز می تواند چال های کوچک یا چروک های صورت را از بین ببرد. فناوری، زیبایی است یا شاید زیبایی، فناوری باشد. به هر حال، هر نگاهی به این موضوع داشته باشید، هیچ کدام از آنها ...

نوشته با گجت FaceNavi Smart Wand نگران سلامت پوست خود نباشید اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گجت FaceNavi Smart Wand که اخیرا در نمایشگاه CES 2019 توسط شرکت تولیدکننده لوازم آرایشی Olay معرفی شده است، با استفاده از فناوری روز می تواند چال های کوچک یا چروک های صورت را از بین ببرد.فناوری، زیبایی است یا شاید زیبایی، فناوری باشد. به هر حال، هر نگاهی به این موضوع داشته باشید، هیچ کدام از آنها نمی توانند به تنهایی از پوست شما محافظت کنند. امروزه محصولات متنوعی را می توان برای محافظ از سلامت پوست در بازار پیدا کرد؛ اما حالا کمپانی تولیدکنده لوازم آرایشی Olay با حضور در رویداد فناوری سی ای اس 2019 و معرفی گجتی جدید به نام “FaceNavi Smart Wand”، مراقبت از پوست را آسان تر از قبل کرده و تلاش دارد هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهد.Olay می گوید افرادی که پوست حساس یا بیمار دارند، ممکن است از طیف گسترده ای از محصولات در طول روز استفاده کنند. به عنوان مثال، این افراد ممکن است برای حفظ سلامت پوست کارهای مختلفی همچون پاک کردن آرایش، مالش صورت، استفاده از تونر، سرم، مرطوب کننده، ماسک و مواردی از این دست را انجام دهند. این فرآیندی گران قیمت و هزینه بر است که آمریکایی ها با گجت هوشمند جدید خود در تلاشند آن را بین ببرندوسازندگان می گویند این دستگاه به واسطه «تکنولوژی الکترومغناطیسی» به کاربران اجازه می دهد «فواید محصولات مراقبت از پوست را بهبود بخشیده و آنها را شخصی سازی کنند.» به بیان دیگر، کاربران می توانند یک تنظیم مشخص را از طریق اپلیکیشن موبایلی Olay Skin Advisor انتخاب کرده و سپس از زمینه های قابل برنامه ریزی مختلف که هرکدام از آنها عناصر منحصربه فرد خود را دارند، برای حل ایرادات پوستی استفاده کنند.در مثالی که مدیران در خلال CES 2019 ارائه کردند، یک محصول ممکن است نیکوتین آمید، پپتیدها و «عناصر تکمیل کننده طعم» را شامل شود. سپس از “Smart Wand” متناسب با چیزی که نیاز است بهبود یابد، برای وارد کردن عناصر آن ترکیب به پوست استفاده می شود. با این تفاسیر، اگر پوست شما چروک باشد، گجت Olay پپتیدها را تزریق خواهد کرد؛ در حالی که نیکوتین آمیدها بیشتر پر کردن حفره ها مفید هستند.مسلما، این نخستین دستگاهی نیست که به کمک الکتریسیته تلاش می کند پوستی زیباتر و سلامت تر را برای شما به ارمغان آورد. در این میان، محصولاتی همچون پاک کننده صورت PMD به کمک برس های سیلیکونی از امواج صوتی برای از بین بردن آلودگی ها و کثیفی های صورت بهره می برند. علاوه بر این، در بخی از سالن ها نیز از دستگاه هایی مخصوص با توانایی القای شوک های الکتریکی برای جوان تر کردن پوست افراد استفاده می شود.هنوز قیمت و زمان عرضه گجت FaceNavi Smart Wand یا حتی میزان کارآمدی فناوری الکترومغناطیسی مورد استفاده در این وسیله مشخص نشده است. تنها چیزی که ما می دانیم، این است که فروش محصول جدید Olay از قاره آسیا آغاز و پس از آن در آمریکا عرضه می شود.5 مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 : تمام مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2019 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان با گجت FaceNavi Smart Wand نگران سلامت پوست خود نباشید از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با گجت FaceNavi Smart Wand نگران سلامت پوست خود نباشید از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون