روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شیائومی یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه می‌کند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شیائومی یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه می‌کند

شیائومی قصد دارد یک گوشی مجهز به دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه کند. در ادامه جزئیاتی از قبیل زمان معرفی گوشی جدید شیائومی را مشاهده کنید. اوایل سال میلادی، شیائومی بخش توسعه ی دوربین های موبایلی را در شرکت خود راه اندازی کرد و برای آن هدف ارائه ی کیفیت تصاویر بالا را نیز در نظر گرفت. حال، بنیانگذار ...

نوشته شیائومی یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه می کند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شیائومی قصد دارد یک گوشی مجهز به دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه کند. در ادامه جزئیاتی از قبیل زمان معرفی گوشی جدید شیائومی را مشاهده کنید.اوایل سال میلادی، شیائومی بخش توسعه ی دوربین های موبایلی را در شرکت خود راه اندازی کرد و برای آن هدف ارائه ی کیفیت تصاویر بالا را نیز در نظر گرفت. حال، بنیانگذار و مدیرعامل شیائومی، لین بین، خبر از عرضه ی یک غول عکاسی از سوی این شرکت داده است و این کار را با شکسته نفسی انجام داده است. وی تصویر نزدیکی از یک گوشی معرفی نشده ی برند شیائومی را منتشر کرده که قرار است ماه ژانویه معرفی شود و برچسب دوربین 48 مگاپیکسلی نیز بر روی آن توجه ما را جلب می کند. آقای بین این گوشی را به مدت چند هفته استفاده کرده و در توصیف آن از عبارت «بد نیست» استفاده کرده است!وقتی که دوربین گوشی شما از باکیفیت ترین سنسور موبایلی استفاده کند، دیگر ادعای شما از نظر دیگران لاف زدن نخواهد بود. گوشی قدرتمند نوکیا 808 پیور ویو دارای یک سنسور 41 مگاپیکسلی است. هواوی میت 20 پرو هم از یک سنسور 40 مگاپیکسلی با فیلتر Bayer بهره می برد. در واقع این ها سنسورهایی هستند که اگر بخواهیم به موارد استفاده ی آن ها اشاره کنیم، تنها نام این دو گوشی به ذهن ما می رسد.Sony IMX586 یک دوربین 48 مگاپیکسلی Quad Bayer است که در جولای امسال معرفی شد. این یک سنسور 1/2 اینچی بزرگ است، اما از تعداد زیادی پیکسل تشکیل شده که اندازه ی هر یک تنها 0.8 میکرون پیکسل است. گزینه ی بعدی، دوربین 48 مگاپیکسلی Samsung Bright GM1 معرفی شده در ماه اکتبر است. آن نیز از پیکسل های 0.8 میکرون پیکسلی تشکیل شده است، با این حال صحبتی بر روی ساب پیکسل ماتریکس نیست.این نوع سنسورها از روش ترکیب پیکسلی برای افزایش کیفیت تصاویر استفاده می کنند، اما میزان زیاد پیکسل های آن ها، زوم دیجیتالی با کیفیت بالا را نیز ممکن می سازد. با این حال، هواوی یک دوربین تله فوتو جداگانه را بر روی میت 20 پرو خود قرار داده بود. اگر شیائومی این روش را دنبال کند، یا دنباله رو گوگل مانترا باشد که یک دوربین خوب به لطف پردازش تصویر صحیح می تواند همه کار انجام دهد، خبر خوبی برای طرفدارانش است.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان شیائومی یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه می‌کند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شیائومی یک گوشی با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه می‌کند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون