روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدود عرضه می‌شود؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدود عرضه می‌شود؟

ظاهرا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدودی تولید خواهد شد. مدیرعامل این شرکت، رقم 1 میلیون نسخه را اعلام کرده است؛ اما آیا این تعداد کم، می تواند به معنای قیمت بسیار بالای گوشی انعطاف پذیر سامسونگ باشد؟ خیلی زیاد در مورد گوشی منعطف سامسونگ گفته ایم و شنیده ایم. سامسونگ ماه گذشته، پیش نمایشی از پنل صفحه نمایش ...

نوشته آیا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدود عرضه می شود؟ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ظاهرا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدودی تولید خواهد شد. مدیرعامل این شرکت، رقم 1 میلیون نسخه را اعلام کرده است؛ اما آیا این تعداد کم، می تواند به معنای قیمت بسیار بالای گوشی انعطاف پذیر سامسونگ باشد؟خیلی زیاد در مورد گوشی منعطف سامسونگ گفته ایم و شنیده ایم. سامسونگ ماه گذشته، پیش نمایشی از پنل صفحه نمایش این گوشی را در معرض دید همگان قرار داد، اما هرگز خود دیوایس واقعی را ندیدیم. انتظار می رود این گوشی مجهز به نمایشگر خم شونده، اوایل سال 2019 رسما معرفی شود.سامسونگ در آن زمان تنها اطلاعات موجود بودن دیوایس برای خرید را تایید خواهد کرد. آنچه تا کنون گزارش شده، نشان می دهد که این دیوایس احتمالا به صورت کاملا محدود تولید می شود. یک گزارش جدید نیز منتشر شده که در آن ادعا شده است، تنها 1 میلیون دستگاه از گوشی منعطف سامسونگ ساخته خواهد شد.DJ Koh، مدیرعامل سامسونگ موبایل خود نیز پیشتر گفته بود که این شرکت تنها 1 میلیون نسخه از این گوشی انعطاف پذیر را به تولید خواهد رساند. وی همچنین اشاره کرده بود که عرضه این گوشی جهانی بوده و محدود به بازار خود کره یا چین نیست. یک گزارش جدید نیز بار دیگر تایید می کند که این گوشی تاشو، یک نسخه ی محدود است.این می تواند بدان معنا باشد که سامسونگ هیچ برنامه ای پس از به اتمام رسیدن فروش 1 میلیون نسخه از این گوشی، برای تولید مجدد آن ندارد. این میزان تولید، برای آنکه بتواند برچسبت «عرضه جهانی» را بر روی نام گوشی منعطف سامسونگ بزند کافی است؛ اما اگر بخواهد در هر بازاری سهم خوبی داشته باشد، به اندازه کافی زیاد نیست.انجام این کار می تواند خیلی دشوار باشد. برخی گزارش ها نشان می دهند که گوشی انعطاف پذیر شرکت سامسونگ ارزان قیمت نیست. شایعات می گویند، قیمت آن 2500 دلار است و سامسونگ نمی تواند مشتریان زیادی را نیز، حتی در بین وفادارترین طرفداران برند خود پیدا کند. بیشتر بخوانید:گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی اف مشتریان بالای ۴۰ سال را هدف خواهد گرفت!این گزارش اشاره می کند که سامسونگ گوشی منعطف خود را به مشتریان حرفه ای میانسال پیشنهاد می کند؛ مشتریانی که ترجیحا در دوره ی چهل سالگی زندگی خود هستند. به نظر می رسد هدف بازاریابی سامسونگ مشتریانی است که عملکرد خوبی در شغل خود داشته و نیازمند ابزارهای حرفه ای هستند.منبع :sammobile

مطلب با عنوان آیا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدود عرضه می‌شود؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا گوشی منعطف سامسونگ به صورت محدود عرضه می‌شود؟ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون