روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شود

مینگ چی کو ادعا می کند ایرپادز جدید اپل (AirPods) با پشتیبانی از شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه می شود. اپل می خواهد محصولات صوتی خود را ارتقا ببخشد. وقتی اپل مانور زیادی بر روی معرفی شارژر بیسیم خود به نام AirPower داد، اما با گذشت یک سال پس از معرفی هنوز آن را عرضه نکرده است، ...

نوشته احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مینگ چی کو ادعا می کند ایرپادز جدید اپل (AirPods) با پشتیبانی از شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه می شود. اپل می خواهد محصولات صوتی خود را ارتقا ببخشد.وقتی اپل مانور زیادی بر روی معرفی شارژر بیسیم خود به نام AirPower داد، اما با گذشت یک سال پس از معرفی هنوز آن را عرضه نکرده است، این سوال برای اکثر کارشناسان پیش آمد که آیا احتمال کیس شارژ برای ایرپادز جدید اپل نیز با چنین سرنوشت مشابهی روبرو خواهد شد؟ لزوما اینطور نخواهد بود. مینگ چی کو، تحلیلگری که همیشه در مورد تاریخ ها دقیق عمل کرده است، اعدا می کند که ایرپادز جدید اپل با پشتیبانی از شارژ بیسیم باید در سه ماهه نخست سال 2019 عرضه شود. وی همچنین عنوان می کند که انتظار تغییرات بیشتری بر روی آن نسبت به نسل پیشینش دارد. هدفون بیسیم اپل همچنین از نسخه ی جدیدتر بلوتوث بهره مند خواهد بود.بدنه و قطعات داخلی جدید این هدفون گران قیمت تر از گذشته خواهند بود، گرچه کو اشاره ای به افزایش قیمت نهایی محصول نکرده است. لازم به ذکر است که وی در مورد احتمال عرضه شارژر بیسیم AirPower همراه با AirPods جدید هیچ سخنی به زبان نیاورده است، اما مسائل فنی که شارژر بیسیم اپل با آن ها دست و پنجه نرم می کرد، می تواند با عرضه ایرپادز جدید به کمترین سطح خود برسد.شما احتمالا برای به روزرسانی اساسی تر ایرپاد باید بیشتر منتظر بمانید. کو می گوید که ایرپاد با یک طراحی کاملا جدید، زودتر از سال 2020 میلادی عرضه نخواهد شد. او هیچ سرنخی را به ما نداده است. شایعات گذشته نشان می دهند که اپل در حال کار بر روی ایرپادز مقاوم در برابر نفوذ آب است که می تواند در سال 2019 عرضه شود، اما مشخص نیست آیا این همان نسخه ای است که کو به آن اشاره می کند. در هر صورت، شما در آینده می تواند تجربه صوتی بهتری را با محصولات اپل تجربه کنید.منبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان احتمالا ایرپادز جدید اپل با شارژ بیسیم در سال 2019 عرضه شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون