روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه اولیه به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه اولیه به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم (گجت تی وی)

اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم یکی از جذاب ترین محصولات کره ای ها است که از دستیار دیجیتالی بیکسبی قدرت گرفته و به زودی عرضه می شود. در گجت تی وی امروز، نگاهی نزدیک به Samsung Galaxy Home خواهیم داشت. اواخر مرداد ماه و در رویداد معرفی گلکسی نوت 9 بود که سامسونگ از اسپیکر هوشمند گلکسی هوم پرده ...

نوشته نگاه اولیه به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم یکی از جذاب ترین محصولات کره ای ها است که از دستیار دیجیتالی بیکسبی قدرت گرفته و به زودی عرضه می شود. در گجت تی وی امروز، نگاهی نزدیک به Samsung Galaxy Home خواهیم داشت.اواخر مرداد ماه و در رویداد معرفی گلکسی نوت 9 بود که سامسونگ از اسپیکر هوشمند گلکسی هوم پرده برداشت. این گجت جذاب، پاسخ درخور سامسونگ به محصولاتی همچون آمازون اکو و اپل هوم پاد محسوب می شود.در رویداد “Unpacked”، خبری از نمایش این دستگاه نبود و سازندگان فقط به تشریح ویژگی های کلیدی آن پرداختند؛ اما در کنفرانس توسعه دهندگان که چندی پیش برگزار شد، سرانجام این محصول جدید هم پیش روی همگان قرار گرفت. سیستم این اسپیکر توسط شرکت هارمن طراحی شده و صدای تولیدشده توسط آن، کیفیت بالایی دارد.در ویدیوی پیش که به صورت اختصاصی توسط گجت نیوز تهیه شده است، به بررسی اجمالی گلکسی هوم خواهیم پرداخت. فعلا اطلاعات دقیقی از قیمت و زمان عرضه در دست نیست.نگاه نزدیک به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاه اولیه به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه اولیه به اسپیکر هوشمند سامسونگ گلکسی هوم (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون