روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکان حذف پیام‌های ارسال شده به فیسبوک مسنجر اضافه می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکان حذف پیام‌های ارسال شده به فیسبوک مسنجر اضافه می‌شود

به زودی این امکان را خواهید داشت که از طریق قابلیت Unsend، اقدام به حذف پیام های ارسالی خود در فیسبوک مسنجر (Facebook Messenger) نمایید؛ البته از زمان ارسال پیام، تنها 10 دقیقه فرصت برای انجام این کار خواهید داشت. «مت ناوارا» کارشناش و چهره فعال شبکه های اجتماعی با انتشار پستی در حساب توییتر خود، به ...

نوشته امکان حذف پیام های ارسال شده به فیسبوک مسنجر اضافه می شود اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

به زودی این امکان را خواهید داشت که از طریق قابلیت Unsend، اقدام به حذف پیام های ارسالی خود در فیسبوک مسنجر (Facebook Messenger) نمایید؛ البته از زمان ارسال پیام، تنها 10 دقیقه فرصت برای انجام این کار خواهید داشت.«مت ناوارا» کارشناش و چهره فعال شبکه های اجتماعی با انتشار پستی در حساب توییتر خود، به این موضوع اشاره کرد که در توضیحات نسخه 191.0 فیسبوک مسنجر برای پلتفرم آی او اس، قابلیت Unsend جزو ویژگی های در آستانه فعال سازی معرفی شده است. بدین ترتیب به زودی تمامی کاربران امکان حذف پیام ها، تصاویر و اطلاعاتی را خواهند داشت که هنگام چت کردن با دیگران، به اشتباه ارسال کرده اند.البته در قیاس با دیگر اپلیکیشن پیامرسان فیسبوک یعنی واتس اپ که تا یک ساعت امکان حذف پیام ها را به کاربران می دهد؛ در فیسبوک مسنجر این زمان روی 10 دقیقه محدود شده که هرچند فرصت نسبتا کمی برای اصلاح اشتباهات به نظر می رسد، اما به هر حال از هیچی بهتر است.پیش تر این قابلیت به طور محدود فعال شده بود و خود کمپانی فیس بوک در اوایل بهار سال جاری اذعان کرد که بی سر و صدا، بعضی از پیام های قدیمی ارسال شده توسط مارک زاکربرگ را از همین طریق حذف کرده است. در مهر ماه نیز با آغاز پروسه آزمایشی، تعدادی از کاربران شاهد فعال شدن قابلیت Unsend در پیامرسان فیسبوک خود بوده اند.منبع :theverge

مطلب با عنوان امکان حذف پیام‌های ارسال شده به فیسبوک مسنجر اضافه می‌شود از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکان حذف پیام‌های ارسال شده به فیسبوک مسنجر اضافه می‌شود از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون