روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ آشنا شوید (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ آشنا شوید (گجت تی وی)

شب گذشته گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در کنفرانس SDC 2018 به نمایش درآمد. به همین بهانه، در گجت تی وی این بخش نگاهی اجمالی به گوشی منعطف سامسونگ خواهیم داشت. بعد از مدت ها انتظار، سرانجام موبایل منعطف سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت در نیویورک پیش روی علاقه مندان قرار گرفت. این محصول جدید به نمایشگری ...

نوشته با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ آشنا شوید (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شب گذشته گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در کنفرانس SDC 2018 به نمایش درآمد. به همین بهانه، در گجت تی وی این بخش نگاهی اجمالی به گوشی منعطف سامسونگ خواهیم داشت.بعد از مدت ها انتظار، سرانجام موبایل منعطف سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت در نیویورک پیش روی علاقه مندان قرار گرفت. این محصول جدید به نمایشگری 7.3 اینچی مجهز شده و به واسطه صفحه نمایش انعطاف پذیر Infnility Flex، از وسط خم می شود. سامسونگ در کنار این محصول پیشرفته، به نمایش رابط کاربری جدید خود پرداخت و اعلام کرد در تعامل با گوگل، آن را تا حد ممکن بهینه خواهد کرد.برای آشنایی بیشتر با این موبایل انعطاف پذیر و عملکرد آن، پیشنهاد می کنیم این ویدیو را تا انتها تماشا کنید. دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

مطلب با عنوان با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ آشنا شوید (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ آشنا شوید (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون