روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به فلکس پای ، اولین گوشی منعطف جهان (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک به فلکس پای ، اولین گوشی منعطف جهان (گجت تی وی)

در ویدیوی نگاه نزدیک به فلکس پای (FlexPai) که به صورت اختصاصی توسط گجت نیوز تهیه شده، به بررسی اجمالی اولین گوشی منعطف جهان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. چند سالی بود که منابع رسمی با انتشار گزارش های مختلف در مورد گوشی های انعطاف پذیر، توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده بودند. پیش تر تصور ...

نوشته نگاه نزدیک به فلکس پای ، اولین گوشی منعطف جهان (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در ویدیوی نگاه نزدیک به فلکس پای (FlexPai) که به صورت اختصاصی توسط گجت نیوز تهیه شده، به بررسی اجمالی اولین گوشی منعطف جهان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.چند سالی بود که منابع رسمی با انتشار گزارش های مختلف در مورد گوشی های انعطاف پذیر، توجه علاقه مندان را به خود جلب کرده بودند. پیش تر تصور می شد سامسونگ نخستین موبایل منعطف در دنیا را معرفی می کند، اما شرکت چینی Rouyu Technologies با رونمایی از فلکس پای، عنوان سازنده نخسنین گوشی منطعف در دنیا را به نام خود رقم زد.همچنین بخوانید:مشخصات فنی گوشی منعطف فلکس پای به صورت کامل منتشر شدپیش تر به صورت کامل با مشخصه های فنی و طراحی این گوشی آشنا شده بودیم؛ حالا نیز زمان آن رسیده تا در یک ویدیوی اختصاصی، نگاهی نزدیک به فلکس پای داشته باشیم: دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به فلکس پای ، اولین گوشی منعطف جهان (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به فلکس پای ، اولین گوشی منعطف جهان (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون