روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی های میان رده سامسونگ با اسکنر اثر انگشت زیر صفحه عرضه می‌شوند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی های میان رده سامسونگ با اسکنر اثر انگشت زیر صفحه عرضه می‌شوند

یک گزارش جدید، احتمال تجهیز گوشی های میان رده سامسونگ به اسکنرهای اثر انگشت زیر صفحه را تقویت کرد. این حسگرهای پرسرعت و دقیق می توانند موبایل های خوش قیمت Samsung را از سایر محصولات متمایز کنند. سال آینده، گلکسی اس 10 همراه با یک اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک جدید که زیر صفحه نمایش تعبیه خواهد شد، در ...

نوشته گوشی های میان رده سامسونگ با اسکنر اثر انگشت زیر صفحه عرضه می شوند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

یک گزارش جدید، احتمال تجهیز گوشی های میان رده سامسونگ به اسکنرهای اثر انگشت زیر صفحه را تقویت کرد. این حسگرهای پرسرعت و دقیق می توانند موبایل های خوش قیمت Samsung را از سایر محصولات متمایز کنند.سال آینده، گلکسی اس 10 همراه با یک اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک جدید که زیر صفحه نمایش تعبیه خواهد شد، در اختیار کاربران قرار می گیرد. با اینکه چنین تصمیمی غافلگیرکننده نیست، ولی گزارشی تازه از تایوان نشان می دهد از اسکنرهایی مشابه در گوشی های میان رده سامسونگ نیز استفاده خواهد شد؛ اقدامی که ظاهرا در راستای استراتژی های جدید کره ای ها صورت می گیرد.به گفته منابع آگاه، هر دو شرکت کوالکام و مدیاتک در پیاده سازی حسگرهای اثر انگشت زیر صفحه پیشتاز هستند. هرچند، به واسطه استاندارد بالاتری از کیفیت که کوالکام ارائه می کند، سامسونگ منحصرا با این کمپانی همکاری خواهد کرد. همچنین به نظر می رسد پیش تر کره ای ها سفارش تولید این حسگرها را به شریک آمریکایی خود داده باشند. گفته می شود مجموعه اول از این حسگرها تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده میلادی در اختیار سامسونگ قرار خواهد گرفت تا غول فناوری کره، بتواند از آنها در محصولات میان رده خود نیز استفاده کند.اگر این خبر صحت داشته باشد، آن گاه سامسونگ گوشی های هوشمند کاملا متفاوتی را روانه بازار خواهد کرد زیرا این حسگرها فعلا به موبایل های پریمیوم محدود هستند. علاوه بر این، اسکنرهای فعلی که عموم سازندگان از آنها استفاده می کنند، دقت و سرعت پایین تری دارند؛ در حالی که سامسونگ می تواند از اسکنرهای اولتراسونیک و پرسرعت در اسمارت فون های ارزان تر خود استفاده کند.با توجه به اینکه این تلفن های هوشمند زودتر از اوایل سال 2019 راهی بازار نمی شوند، می توان گفت سامسونگ از آنها در کنار گلکسی اس 10 در کنگره جهانی موبایل 2019 پرده برداری خواهد کرد.منبع :Phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوشی های میان رده سامسونگ با اسکنر اثر انگشت زیر صفحه عرضه می‌شوند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی های میان رده سامسونگ با اسکنر اثر انگشت زیر صفحه عرضه می‌شوند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون