روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، اس 9 پلاس و نوت 9 مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، اس 9 پلاس و نوت 9 مشخص شد

زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی نوت 9 رسما مشخص شد. به علاوه، حالا ما اطلاعاتی از زمان شروع برنامه آزمایشی اندروید پای برای پرچمداران سامسونگ داریم. اگرچه تمرکز اصلی در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ روی موبایل منعطف و نمایشگر Infinity Flex بود، ولی مدیران محصولات قبلی ...

نوشته زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، اس 9 پلاس و نوت 9 مشخص شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی نوت 9 رسما مشخص شد. به علاوه، حالا ما اطلاعاتی از زمان شروع برنامه آزمایشی اندروید پای برای پرچمداران سامسونگ داریم.اگرچه تمرکز اصلی در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ روی موبایل منعطف و نمایشگر Infinity Flex بود، ولی مدیران محصولات قبلی خود را فراموش نکرده و زمان ارائه نسخه جدید اندروید را اعلام کردند. بر این اساس، گلکسی نوت 9 و گوشی های خانواده گلکسی S9 از ژانویه 2019، این به روزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد. ظاهرا یک برنامه آزمایشی برای نسخه جدید در نظر گرفته شده است که از ماه آینده در کشورهای آمریکا، کره جنوبی و آلمان آغاز می شود. پس از آن هم این برنامه ادامه پیدا کرده و در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی اجرا خواهد شد.معرفی رابط کاربری One UI همراه با اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9One UI، نام رابط کاربری جدید سامسونگ است (خداحافظ Samsung Experience) که همراه با اندروید 9 پای ارائه خواهد شد. مدیران می گویند ساختار این رابط کاربری، تجدید نظر شده و با چیزی که پیش از این روی محصولات این شرکت دیده ایم، کاملا متفاوت است. هرچند، ما فکر می کنیم این ادعا کمی خوشبینانه است.متاسفانه، فعلا اطلاعاتی از زمان ارائه این به روزرسانی برای گوشی های قبلی در دست نیست.منبع :GSMArena

برچسب ها:

مطلب با عنوان زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، اس 9 پلاس و نوت 9 مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زمان انتشار اندروید 9 پای برای گلکسی اس 9 ، اس 9 پلاس و نوت 9 مشخص شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون