روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وزیر ارتباطات مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده نگرفت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وزیر ارتباطات مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده نگرفت

وزیر ارتباطات، مسئولیت تنظیم بازار موبایل را نپذیرفت. پیش تر وزرات صنعت طی نامه ای مسئولیت تنظیم بازار موبایل را به وزارت ارتباطات محول کرده بود، اما آذری جهرمی این پیشنهاد را قبول نکرد. محمد شریعتمداری، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در مرداد ماه 97 طی نامه ای به وزارت ارتباطات، از این وزارتخانه خواست تا مسئولیت تنظیم بازار موبایل ...

نوشته وزیر ارتباطات مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده نگرفت اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

وزیر ارتباطات، مسئولیت تنظیم بازار موبایل را نپذیرفت. پیش تر وزرات صنعت طی نامه ای مسئولیت تنظیم بازار موبایل را به وزارت ارتباطات محول کرده بود، اما آذری جهرمی این پیشنهاد را قبول نکرد.محمد شریعتمداری، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در مرداد ماه 97 طی نامه ای به وزارت ارتباطات، از این وزارتخانه خواست تا مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده بگیرد. محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در پاسخ به نامه وزارت صنعت، این مسئولیت را بر عهده نگرفت. در ادامه متن نامه ی وزیر ارتباطات را بررسی می کنیم.همچنین بخوانید:دلیل افزایش قیمت تلفن همراه در بازار ایران از زبان معاون وزیر ارتباطاتبازگشت به نامه شماره 155014/60 مورخ 3/5/97 در خصوص تفویض اختیار تنظیم بازار در حوزه گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه به این وزارتخانه به استحضار می رساند:با عنایت به اهمیت موضوع تنظیم بازار در حوزه یاد شده و به جهت رفع چالش های اخیر، موضوع رفع مشکلات تنظیم بازار در راس دستور کار اخیر کمیته رهبری طرح رجیستری قرار گرفت و موضوعات از دستگاه های متولی پیگیری گردید. لیکن با توجه به وجود برخی فرآیندهای جاری در آن وزارتخانه همچون تعاملات با بازرگانان، اتحادیه ها، اصناف و سازمان های زیر مجموعه، اظهار نظر و هرگونه اقدام در راستای سیاست گذاری، تامین، توزیع، کنترل موجودی و سایر موارد مرتبط با تنظیم بازار نیازمند ابزارهای لازم، دانش کافی و اشراف کامل پیرامون موضوعات فوق می باشد.از آنجا که کلیه ابزارهای لازم و سامانه های مربوط از قبیل صدور مجوزهای واردات، تاییدیه های لازم برای ثبت سفارش و تخصیص ارز در اختیار آن وزارت می باشد و از سویی ساختار و اختیارات این وزارت اجازه اقدام مناسب برای این تفویض اختیار را فراهم نمی آورد خواهشمند است مقرر فرمایید تنظیم بازار گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه همچنان توسط آن وزارت محترم انجام گردد. بدیهی است این وزارت آمادگی لازم را برای هرگونه همکاری همه جانبه دارا می باشد.همان طور که در متن این نامه مطالعه می کنید، وزیر ارتباطات درخواست کرد با توجه به این که ابزارهای لازم و سامانه های مربوط در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت است، این وزارتخانه مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده داشته باشد و البته وزارت ارتباطات نیز از همکاری در این راه دریغ نمی کند.تصویر نامه ی وزیر ارتباطات به وزیر سابق وزارت صنعت، معدن و تجارتمنبعtasnimnews

برچسب ها:

مطلب با عنوان وزیر ارتباطات مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده نگرفت از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وزیر ارتباطات مسئولیت تنظیم بازار موبایل را بر عهده نگرفت از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون