روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انگشت رباتیک MobiLimb با اتصال به گوشی دست شما را نوازش می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انگشت رباتیک MobiLimb با اتصال به گوشی دست شما را نوازش می‌کند!

انگشت رباتیک MobiLimb یکی از جدیدترین و البته عجیب ترین گجت هایی است که با اتصال به موبایل یا تبلت، قادر به انجام طیف گسترده ای از کارها مثل نوازش دست، باخبر کردن کاربر، حرکت موبایل و بیشتر است. ما همواره در حال ضربه زدن به گوشی هوشمند خود هستیم، اما آیا زمان آن نرسیده است تا ...

نوشته انگشت رباتیک MobiLimb با اتصال به گوشی دست شما را نوازش می کند! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

انگشت رباتیک MobiLimb یکی از جدیدترین و البته عجیب ترین گجت هایی است که با اتصال به موبایل یا تبلت، قادر به انجام طیف گسترده ای از کارها مثل نوازش دست، باخبر کردن کاربر، حرکت موبایل و بیشتر است.ما همواره در حال ضربه زدن به گوشی هوشمند خود هستیم، اما آیا زمان آن نرسیده است تا آنها نیز به ما ضربه بزنند؟ ظاهرا مارک تسیه (Marc Teyssier)، محققی که در زمینه تعامل انسان و کامپیوتر فعالیت دارد، این گونه فکر می کند. تسیه مسئول توسعه انگشت رباتیک MobiLimb است؛ وسیله ای ترسناک که برای اتصال به گوشی های هوشمند و تبلت ها طراحی شده و می تواند یادآور فیلم های The Addams Family و Black Mirror باشد.اخیرا مارک تسیه با انتشار ویدیویی جدید از انگشت رباتیک خود در وب سایت یوتیوب، توانایی این گجت جدید در انجام کارهای مختلفی همچون نوازش دست شما هنگام کار کردن با گوشی یا حرکت دادن موبایل را به تصویر کشیده است. MobiLimb از پنج موتور با امکان کنترل دقیق استفاده می کند تا تنظیم آن و تقلید الگوهای حرکت انگشت، امکان پذیر باشد. یکی از موارد جالب در مورد این انگشت رباتیک که از پلاستیکی مشکی تولید شده، وجود دو پوسته سفارشی، یکی با پوششی از خز و دیگری با ظاهری مشابه انگشت واقعی است.همچنین بخوانید:۶ مورد از عجیب ترین ربات های ساخته شده توسط انساندر ویدیوی منتشرشده، این محقق توانمند نشان می دهد که انگشت رباتیک MobiLimb چگونه تلفن هوشمند را روی یک سطح کشانده یا کاربر را هنگام دریافت نوتیفیکشن باخبر می سازد. در صورت تمایل، از این وسیله حتی می توان به عنوان یک پایه نگهدارنده نیز استفاده کرد.شاید فعلا بتوان این وسیله رباتیک را در دسته تکنولوژی هایی قرار داد که نیازی به آنها ندارید. اما ساخت همین محصول عجیب و خلاقانه می تواند در نوع خود جالب باشد. در ویدیوی ضمیمه شده، بیشتر با مکانیسم این گجت آشنا خواهیم شد. دانلود ویدیومنبع :ScienceAlert

برچسب ها:

مطلب با عنوان انگشت رباتیک MobiLimb با اتصال به گوشی دست شما را نوازش می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انگشت رباتیک MobiLimb با اتصال به گوشی دست شما را نوازش می‌کند! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون