روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل پنسل جدید با مدل‌های قدیمی آیپد پرو سازگار نیست از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل پنسل جدید با مدل‌های قدیمی آیپد پرو سازگار نیست

کمپانی اپل علاوه بر رونمایی از نسل سوم تبلت های آیپد پرو، یک اپل پنسل (Apple Pencil) ارتقا یافته را نیز در نیویورک معرفی کرد. اما نه اپل پنسل جدید با مدل های قدیمی آیپد پرو سازگار است و نه آیپد پرو 2018 با نسل اول این قلم دیجیتالی! اپل پنسل جدید حالا از طریق خاصیت آهن ربایی ...

نوشته اپل پنسل جدید با مدل های قدیمی آیپد پرو سازگار نیست اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی اپل علاوه بر رونمایی از نسل سوم تبلت های آیپد پرو، یک اپل پنسل (Apple Pencil) ارتقا یافته را نیز در نیویورک معرفی کرد. اما نه اپل پنسل جدید با مدل های قدیمی آیپد پرو سازگار است و نه آیپد پرو 2018 با نسل اول این قلم دیجیتالی!اپل پنسل جدید حالا از طریق خاصیت آهن ربایی به آیپد پرو متصل و به شکل بی سیم شارژ می شود. این تغییرات ضروری بود؛ چرا که در مدل های 2018 آیپد پرو، پورت USB-C جایگزین لایتنینگ شده است. در حالی که اپل پنسل قدیمی، تنها از طریق درگاه لایتنینگ زیر درپوش خود (که مستعد گم شدن هم بود) شارژ می شد.همچنین بخوانید:نگاه نزدیک به آیپد پرو 2018 – iPad Pro 2018اما خبر بد این است که اگرچه حذف درگاه لایتنینگ، پروسه شارژ اپل پنسل 2 را بهبود خواهد بخشید؛ اما این به قیمت از بین رفتن کارایی اپل پنسل اورجینال، روی مدل های 2018 آیپد پرو تمام شده است.به عبارت دیگر، اپل پنسل جدید تنها روی آیپد پرو جدید قابل استفاده است و از طرفی، اپل پنسل های قدیمی نیز با مدل های 2018 آیپد پرو سازگار نیستند. بنابراین اگر قصد ارتقای تبلت خود به یکی از مدل های تازه را دارید، ناگزیر به خرید قلم دیجیتالی جدید اپل نیز خواهید بود؛ حتی اگر نسخه قدیمی آن را داشته باشید.قیمت گذاری اپل هم شاید چندان به مذاق مشتریان خوش نیاید؛ چرا که نسل دوم اپل پنسل، 30 دلار گرانتر از نسل اول آن به فروش می رسد.در عوض کاربران به ژست های کنترلی دسترسی خواهند داشت و می توانند هنگام کار با نرم افزارهای طراحی، ابزار مورد استفاده را با دوبار ضربه زدن به کناره های قلم تغییر دهند.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل پنسل جدید با مدل‌های قدیمی آیپد پرو سازگار نیست از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل پنسل جدید با مدل‌های قدیمی آیپد پرو سازگار نیست از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون