روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کیبورد آیپد پرو 2018 با خاصیت آهن‌ربایی و دو زاویه تایپ معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کیبورد آیپد پرو 2018 با خاصیت آهن‌ربایی و دو زاویه تایپ معرفی شد

کمپانی اپل، نسخه ای ارتقا یافته از کیبورد آیپد پرو را برای مدل 2018 این تبلت معرفی کرد. این کیبورد جدید که Smart Keyboard Folio نام دارد، با خاصیت آهن ربایی خود به دستگاه متصل می شود و از آن محافظت هم می کند. همچنین برخلاف کیبورد فعلی، می توان در دو زاویه مختلف با آن تایپ کرد. به نظر ...

نوشته کیبورد آیپد پرو 2018 با خاصیت آهن ربایی و دو زاویه تایپ معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی اپل، نسخه ای ارتقا یافته از کیبورد آیپد پرو را برای مدل 2018 این تبلت معرفی کرد. این کیبورد جدید که Smart Keyboard Folio نام دارد، با خاصیت آهن ربایی خود به دستگاه متصل می شود و از آن محافظت هم می کند. همچنین برخلاف کیبورد فعلی، می توان در دو زاویه مختلف با آن تایپ کرد.به نظر می رسد پروسه اتصال کیبورد آیپد پرو 2018 نسبت به نسخه قبلی آن، که سه سال پیش و تحت نام Smart Keyboard عرضه شد، تسهیل شده باشد. طراحی اسمارت کیبورد به گونه ای بود که در حالت تاشده، نقش یک کاور محافظ را ایفا می کرد و برای تایپ، باید آن را به سمت بیرون باز می کردیم. برای اتصال آن به آیپد پرو نیز، از درگاهی موسوم به Smart Connector استفاده می شد؛ اما با خاصیت آهن ربایی نسخه جدید، این کار به مراتب راحت تر شده است.از طرفی اپل قیمت ها را نیز بالا برد؛ به طوری که حالا کیبورد مدل 11 اینچی آیپد پرو، به قیمت 180 دلار و کیبورد آیپد پرو 12.9 اینچی، در ازای مبلغ 200 دلار به فروش می رسد.«جان ترنوس» قائم مقام بخش مهندسی سخت افزار اپل در توصیف تبلت ساخت این کمپانی می گوید: هیچ دستگاه دیگری به اندازه آیپد، نمی تواند خود را با نیازهای کاربران وفق دهد. ادعایی جسورانه که شاید مایکروسافتی ها، آن را گستاخانه بیابند؛ چرا که ترنوس با این بیان جمله، تبلت های سرفیس را که مدت هاست از قلم دیجتال، تاچ، کیبورد و ماوس پشتیبانی می کنند نادیده گرفته است.همچنین بخوانید:آیپد پرو 2018 اپل معرفی شد؛ فیس آی دی، USB-C و حاشیه باریکبا وجود این ادعا اما، باید در عمل دید که آیا «اسمارت کیبورد فولیو» در آیپد پرو، به خوبی «کیبورد تایپ کاور» در سرفیس عمل خواهد کرد یا خیر؟ اما آنچه واضح است اینکه اپل نیز همانند مایکروسافت، به ارائه کیبوردی کارآمدتر برای تبلت های خود روی آورده است.هم آیپد پرو و هم سرفیس، در ابتدا با کیبوردی همراه بودند که امکان تایپ را تنها از یک زاویه فراهم می کرد؛ اما نسل دوم کیبورد آیپد پرو با تبعیت از سرفیس پرو 2، دارای دو زاویه تایپ است. بنابراین امید می رود نسل سوم کیبورد اپل، همانند آنچه که در سرفیس پرو 3 شاهد هستیم، چند زاویه برای تایپ داشته باشد.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان کیبورد آیپد پرو 2018 با خاصیت آهن‌ربایی و دو زاویه تایپ معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کیبورد آیپد پرو 2018 با خاصیت آهن‌ربایی و دو زاویه تایپ معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون