روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی

پس از ظهور ایرپاد اپل و تولید محصولات مشابه توسط سایر کمپانی ها، حالا برند جانبی هواوی نیز به این عرصه ورود پیدا کرده است. ایرباد وایرلس آنر با نام فلای بادز (FlyPods) در تاریخ 31 اکتبر به طور رسمی معرفی می شود. در مراسمی که روز نهم آبان ماه برای رونمایی از گوشی آنر مجیک 2 ...

نوشته ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

پس از ظهور ایرپاد اپل و تولید محصولات مشابه توسط سایر کمپانی ها، حالا برند جانبی هواوی نیز به این عرصه ورود پیدا کرده است. ایرباد وایرلس آنر با نام فلای بادز (FlyPods) در تاریخ 31 اکتبر به طور رسمی معرفی می شود.در مراسمی که روز نهم آبان ماه برای رونمایی از گوشی آنر مجیک 2 و ساعت هوشمند آنر واچ برگزار خواهد شد، باید منتظر آشنایی با ایرباد وایرلس آنر نیز باشیم. پوستر تبلیغاتی انتشار یافته، گویای شباهت ظاهری FlyPods با AirPods اپل است. علاوه بر این، همراه بودن گجت صوتی آنر با قابلیت های متداولی چون حذف صدای مزاحم، کنترل لمسی و کیس قابل شارژ نیز دور از ذهن نیست.پیش تر انتظار می رفت هواوی هم در روز معرفی گوشی های سری میت 20، از ایرباد بی سیم جدید خود رونمایی کند؛ اما این اتفاق در لندن رخ نداد. تصاویری که از FreeBuds 2 پیش از آن مراسم در فضای مجازی دست به دست می شد؛ حاکی از اِعمال تغییرات اساسی در طراحی این ایرپاد توسط هواوی بود.همچنین اطلاعات لو رفته به آن اشاره داشتند که نسل دوم ایربادهای هواوی، از ویژگی خاصی موسوم به «سنسور استخوانی» بهره می برد، که نه تنها امکان انتقال صدا از طریق تکنولوژی القای استخوانی را فراهم می کند؛ بلکه با کمک هوش مصنوعی سبب تمایز قائل شدن بین صدای کاربر و سایرین می شود. افزایش عمر باتری، دیگر ویژگی منتسب به FreeBuds 2 به شمار می رود که حالا صحبت از احتمال معرفی آن همراه با گوشی های سری پی 30 هواوی در سال آینده میلادی است. اما پیش از آن، باید دید چنین قابلیت هایی در ایرباد ویرلس آنر FlyPods نیز جایی خواهند داشت یا خیر؟منبع :gizmochina

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرباد وایرلس آنر FlyPods در آستانه رونمایی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون