روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فناوری Hyper Boost اوپو ، خبر خوب برای گیمرهای موبایلی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فناوری Hyper Boost اوپو ، خبر خوب برای گیمرهای موبایلی

فناوری Hyper Boost اوپو پاسخ مستقیم این کمپانی به فناوری GPU Turbo هواوی است. به لطف دریافت این فناوری، گوشی های اوپو می توانند قدرتمندتر از گذشته به اجرای بازی ها و اپلیکیشن ها پرداخته، در حالی که عمر باتری آن ها همچنان مانند گذشته باقی بماند. اوپو یک فناوری تقویت عملکرد GPU را برای گوشی های ...

نوشته فناوری Hyper Boost اوپو ، خبر خوب برای گیمرهای موبایلی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

فناوری Hyper Boost اوپو پاسخ مستقیم این کمپانی به فناوری GPU Turbo هواوی است. به لطف دریافت این فناوری، گوشی های اوپو می توانند قدرتمندتر از گذشته به اجرای بازی ها و اپلیکیشن ها پرداخته، در حالی که عمر باتری آن ها همچنان مانند گذشته باقی بماند.اوپو یک فناوری تقویت عملکرد GPU را برای گوشی های هوشمند خود معرفی کرد. در حالی فناوری Hyper Boost اوپو طی یک رویداد خبری ویژه در شانگهای چین معرفی شد که ادعا می کند می تواند تنظیم فرکانس سخت افزاری را 100 برابر سریع تر کند. این سازنده چینی در همکاری با Tencent، Netease، Unreal، Unity و دیگر بزرگان گرافیکی جهان موفق شده 100 بازی برتر موبایلی جهان را از طریق مولفه شتاب آن ها بهینه ی استفاده در گوشی هایش کند.در یک بیانیه مطبوعاتی، اوپو عنوان کرده است که عناوین PUBG و Honor of Kings جزوی از 11 بازی نخستی هستند که از طریق «فناوری شتاب دهی شبکه چند ریختی» و «توزیع هوشمند ترافیک بین کانال های شبکه داده های سلولی و وایفای» بهبود عملکرد فوری را دریافت می کنند. فناوری Hyper Boost اوپو همچنین اپلیکیشن های پیام رسان اصلی آسیایی نظیر WeChat، Taobao و QQ را نیز بهینه کرده و شتاب قابل ملاحظه ای در 39 سناریوی معمولی استفاده را به آن ها هدیه می کند.فناوری Hyper Boost اوپو پاسخ مستقیم این شرکت به GPU Turbo هواوی است که از تابستان به گوشی های هوشمند این شرکت آمده است. عملکرد «زمانبندی رفتار آگاهانه» جدید تنظیم فرکانس سخت افزاری در یک گوشی هوشمند 0.2 میلی ثانیه به جای 20 میلی ثانیه هسته لینوکس اندروید است. به طور کلی این فناوری شتابی جامع را نه تنها برای بازی ها و اپلیکیشن ها، بلکه برای کل سیستم به ارمغان میاورد. اوپو وعده داده است که زمان بارگذاری پس از دریافت این فناوری، از طریق 50 راه حل بهینه سازی سیستم عامل در پلتفرم های کوالکام و مدیاتک تا 31.91 درصد سریع تر شود.منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان فناوری Hyper Boost اوپو ، خبر خوب برای گیمرهای موبایلی از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فناوری Hyper Boost اوپو ، خبر خوب برای گیمرهای موبایلی از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون