روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ مشخص شد

جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ برای گوشی های سری Galaxy مشخص شد. به روزرسانی آینده سامسونگ با قابلیت های متعدد به دست کاربران می رسد. سامسونگ معمولا کمی در ارائه آپدیت های نرم افزاری دیر عمل می کند؛ موضوعی که ظاهرا در مورد اندروید 9 پای نیز صادق است. “Samsung France” از “Samsung Members” خواسته است تا اطلاعات مربوط به ...

نوشته جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ مشخص شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ برای گوشی های سری Galaxy مشخص شد. به روزرسانی آینده سامسونگ با قابلیت های متعدد به دست کاربران می رسد.سامسونگ معمولا کمی در ارائه آپدیت های نرم افزاری دیر عمل می کند؛ موضوعی که ظاهرا در مورد اندروید 9 پای نیز صادق است. “Samsung France” از “Samsung Members” خواسته است تا اطلاعات مربوط به تغییرات آپدیت جدید و ویژگی های تازه آن را به اشتراک بگذارد. این پست در مورد لیست تغییرات، نشان می دهد به روزرسانی بعدی کره ای ها زودتر از ژانویه 2019 به دست کاربران نمی رسد.برخی از ویژگی هایی که پیش تر در گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 دیده بودیم، قرار است در این آپدیت گنجانده شوند؛ مانند یک فاصله خودکار بعد از تایپ نقطه با کیبورد اصلی گوشی. به علاوه، آپدیت جدید سامسونگ، پشتیبانی از VoLTE و VoWiFi را هم به دستگاه های قدیمی تر اضافه خواهد کرد. کیبورد گوشی همچنین می تواند هنگام انجام بازی ها، به صورت شناور نمایش داده شود. به این موارد باید دسترسی ساده تر به ویدیوها در گالری، اصلاح رابط کاربری هنگام باز کردن آرایه ای از تصاویر در اپلیکیشن دوربین، استفاده از فلاش در حالت فوکوس مستقیم، تم تاریک، Quick Toggles جدید و زبانه های ناوبری در بخش پایینی (هنگامی که اپلیکیشن ها نشان می شوند) را نیز اضافه کرد.هنوز لیست دستگاه هایی که آپدیت جدید را دریافت می کنند، مشخص نشده است.منبع :GSMArena

مطلب با عنوان جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جزئیات آپدیت اندروید 9 سامسونگ مشخص شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون