روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9)

از طریق این صفحه می تواند شاهد پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9 2018) باشید. گلکسی ای 9 ، نخستین گوشی چهار دوربینه شرکت سامسونگ است. همانطور که سامسونگ وعده داده بود، قابلیت ها و فناوری های جدید ابتدا در گوشی های میان رده این شرکت مورد استفاده قرار خواهند گرفت ...

نوشته پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

از طریق این صفحه می تواند شاهد پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9 2018) باشید. گلکسی ای 9 ، نخستین گوشی چهار دوربینه شرکت سامسونگ است.همانطور که سامسونگ وعده داده بود، قابلیت ها و فناوری های جدید ابتدا در گوشی های میان رده این شرکت مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این سیاستی است که از سال 2018 کره ای ها به دنبال اجرای آن هستند. روی صحبت ما نخستین گوشی چهار دوربینه سامسونگ است که مدت هاست رندرهایی از آن به بیرون درز پیدا کرده است. سامسونگ در راستای سیاست گذاری جدید خود امروز پنجشنبه 19 مهر ماه 97 میزبان یک رویداد خبری ویژه در کشور همسایه خود یعنی مالزی است و در آن قصد رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ را دارد.تیم گجت نیوز از چند روز پیش در مالزی مستقر شده تا بتواند پوشش زنده ای را از مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی A9 در اختیار کاربران محترم قرار دهد. این رویداد امروز راس ساعت 12:30 دقیقه ظهر در مالزی آغاز خواهد شد و غول کره ای در خلال برگزاری آن از نخستین گوشی چهار دوربینه خود پرده برداری خواهد کرد.علاوه بر پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ ، تیم تحریریه گجت نیوز نیز شما را با تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به این گوشی جذاب اندرویدی همراه خواهد ساخت.تهیه شده توسطگجت نیوز

مطلب با عنوان پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ (Samsung Galaxy A9) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون