روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران – 18 مهر 1397 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران – 18 مهر 1397

قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران در روزهای اخیر مقداری کاهش پیدا کرده و سقوط نرخ دلار باعث ارزان شدن ماشین شده است. در این مطلب به بررسی آخرین قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا و سایر شرکت های داخلی در روز 18 مهر 97 می پردازیم. در روزهای اخیر سقوط نرخ دلار باعث شده قیمت خودروهای داخلی ...

نوشته آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران – 18 مهر 1397 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران در روزهای اخیر مقداری کاهش پیدا کرده و سقوط نرخ دلار باعث ارزان شدن ماشین شده است. در این مطلب به بررسی آخرین قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا و سایر شرکت های داخلی در روز 18 مهر 97 می پردازیم.در روزهای اخیر سقوط نرخ دلار باعث شده قیمت خودروهای داخلی تا حدودی کاهش پیدا کند و دیگر خبری از پراید بالای 40 میلیون تومان نیست. البته قیمت های فعلی هم واقعی نیستند و هنوز قیمت ماشین در بازار ایران بالا است. پس از سقوط نرخ ارز و در پی آن، ارزان شدن خودرو، همه در بازار فروشنده شدند و می خواستند با فروش هرچه سریع تر ماشین خود جلوی ضرر را بگیرند، اما فعلا خریداری در بازار وجود ندارد و همه منتظر کاهش بیشتر قیمت خودروهای داخلی هستند. شوک ناشی از سقوط نرخ ارز، تاثیر خود را بر روی بازار خودرو گذاشته، اما هنوز قیمت ها آن طور که باید کاهش پیدا نکرده و کارشناسان پیش بینی می کنند روند کاهش قیمت ها باز هم ادامه داشته باشد.در ادامه ی این مطلب می توانید جدول کامل قیمت روز محصولات ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور، پارس خودرو، مدیران خودرو و سایر شرکت های داخلی را در روز چهارشنبه 18 مهر 1397 مشاهده کنید:تهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران – 18 مهر 1397 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران – 18 مهر 1397 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون