روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به مایکروسافت سرفیس هدفون (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک به مایکروسافت سرفیس هدفون (گجت تی وی)

مایکروسافت با معرفی سرفیس هدفون (Microsoft Surface Headphone) در کنار دیگر محصولات جدید خانواده سرفیس، بسیاری از کاربران را غافلگیر کرد. به همین بهانه، در این بخش از گجت تی وی، نگاهی نزدیک به هدفون مایکروسافت خواهیم داشت. همراه با نسل جدید تبلت، لپ تاپ و کامپیوترهای بدون کیس مایکروسافت، اهالی ردموند از یک هدفون ...

نوشته نگاه نزدیک به مایکروسافت سرفیس هدفون (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مایکروسافت با معرفی سرفیس هدفون (Microsoft Surface Headphone) در کنار دیگر محصولات جدید خانواده سرفیس، بسیاری از کاربران را غافلگیر کرد. به همین بهانه، در این بخش از گجت تی وی، نگاهی نزدیک به هدفون مایکروسافت خواهیم داشت.همراه با نسل جدید تبلت، لپ تاپ و کامپیوترهای بدون کیس مایکروسافت، اهالی ردموند از یک هدفون جدید نیز پرده برداشتند؛ محصولی متفاوت که سازندگان می گویند سه سال زمان صرف توسعه آن کرده اند. این گجت جدید، طراحی بسیار جذابی داشته و با کیفیت ساخت بالای خود، احساس خوبی را به کاربر منتقل می کند.سرفیس هدفون علاوه بر بهره گیری از قابلیت “noise cancelling”، یک بخش چرخشی روی هرکدام از گوشی های خود دارد که از یکی می توان برای تنظیم صدا و از دیگری برای تنظیم 13 سطح از کاهش نویز استفاده کرد.همچنین بخوانید:5 معرفی مهم در رویداد سرفیس 2018 مایکروسافتمایکروسافت برچسب قیمت 350 دلار را برای هدفون جدید خود در نظر گرفته است. در ویدیوی پیش رو که به صورت اختصاصی توسط گجت نیوز تهیه شده، نگاهی نزدیک به سرفیس هدفون خواهیم داشت: دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به مایکروسافت سرفیس هدفون (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به مایکروسافت سرفیس هدفون (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون