روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones معرفی شدند

اچ ام دی گلوبال همراه با گوشی نوکیا 7.1 از هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones نیز پرده برداری کرد. در ادامه با مشخصات فنی ، قابلیت ها و قیمت این دو هدفون بیسیم نوکیا بیشتر آشنا شوید. همراه با گوشی جذاب نوکیا 7.1 شرکت اچ ام دی گلوبال شب گذشته ...

نوشته هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones معرفی شدند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اچ ام دی گلوبال همراه با گوشی نوکیا 7.1 از هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones نیز پرده برداری کرد. در ادامه با مشخصات فنی ، قابلیت ها و قیمت این دو هدفون بیسیم نوکیا بیشتر آشنا شوید.همراه با گوشی جذاب نوکیا 7.1 شرکت اچ ام دی گلوبال شب گذشته از یک جفت هدفون نیز در طول برگزاری رویداد خود در لندن پرده برداری کرد که هر دو آن ها نیز یدک کش برند نوکیا هستند. هدفون نوکیا True Wireless Earbuds یک هدفون بالارده استریو است که همراه با یک کیس نگهدارنده عرضه می شود. هدفون ها با قرار گرفتن در داخل این کیس شارژ می شوند. هر کدام سه بار می توانند با این کیس شارژ کامل شوند.هدفون نوکیا True Wireless Earbudsهر باد این هدفون تنها 5 گرم است و ارائه کننده 3.5 ساعت پخش موسیقی یا تا 4 ساعت مکالمه صوتی است. هدفون نوکیا True Wireless Earbuds از بلوتوث 5 پشتیبانی می کند و می تواند در برابر عرق یا پاشش آب نیز مقاوم باشد تا با خیالی آسوده از آن در تمرین های ورزشی خود استفاده کنید. همچنین کیس این هدفون از یک دکمه ی هوشمند برخوردار است که با فشار آن می توانید هدفون را از کیس جدا کنید. هر باد توسط درگاه USB-C که بر روی آن ها جای گرفته شارژ می شوند و یک فلش LED نیز نشانگر میزان شارژ آن ها خواهد بود.هدفون نوکیا True Wireless Earbuds به زودی برای پیش خرید با قیمت 129 یورو در دسترس قرار خواهد گرفت.هدفون نوکیا Pro Wireless Earphonesاما در کنار مدل قبلی، اچ ام دی گلوبال از یک هدفون دیگر به نام نوکیا Pro Wireless Earphones نیز پرده برداری کرده است. این یک هدفون پشت گردنی است و می تواند با هر بار شارژ ظرفیت حداکثر 10 ساعت پخش موسیقی را ارائه کند. این هدفون از یک ویژگی مغناطیسی هوشمند برخوردار است: شما می توانید تنها با جدا کردن بادهای آن از یکدیگر، به موسیقی گوش داده یا یک مکالمه صوتی برقرار کنید. قیمت این هدفون 69 یورو است.منبع :pocket-lint

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون های بیسیم نوکیا True Wireless Earbuds و نوکیا Pro Earphones معرفی شدند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون