روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون بیسیم مایکروسافت با نام Surface Headphones معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون بیسیم مایکروسافت با نام Surface Headphones معرفی شد

هدفون بیسیم مایکروسافت به نام Microsoft Surface Headphones معرفی شد. سرفیس هدفونز مایکروسافت ارائه کننده کیفیت صوتی جذاب و نویز کنسلینگ قابل تنظیم است. رویداد سرفیس مایکروسافت بدون شگفتی پایان نیافت: پس از معرفی آخرین نسل سرفیس پرو، سرفیس لپ تاپ و سرفیس استودیو، این کمپانی از یک هدفون روگوشی جدید با قیمت 350 دلار ...

نوشته هدفون بیسیم مایکروسافت با نام Surface Headphones معرفی شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

هدفون بیسیم مایکروسافت به نام Microsoft Surface Headphones معرفی شد. سرفیس هدفونز مایکروسافت ارائه کننده کیفیت صوتی جذاب و نویز کنسلینگ قابل تنظیم است.رویداد سرفیس مایکروسافت بدون شگفتی پایان نیافت: پس از معرفی آخرین نسل سرفیس پرو، سرفیس لپ تاپ و سرفیس استودیو، این کمپانی از یک هدفون روگوشی جدید با قیمت 350 دلار پرده برداری کرد. گفته می شود هدفون بیسیم مایکروسافت در حال حاضر تنها منحصر ایالات متحده است!هدفون بیسیم مایکروسافت از کیفیت صوتی جذاب و نویز کنسلینگ قابل تنظیم برخوردار است که به کاربران اجازه می دهد چگونگی شنیدن صدای محیط بیرون را در هنگام گوشی دادن به موسیقی انتخاب کنند. به منظور تنظیم سطح نویز کنسلینگ، شما باید قسمت گرد سمت گوش چپ را بچرخوانید. یک صفحه گرد نیز در سمت راست قرار دارد که برای تنظیم صدای خروجی مورد استفاده قرار می گیرد.هدفون بیسیم مایکروسافتهمچنین از قابلیت صدا زدن کورتانا بدون نیاز به لمس دکمه جهت فرامین صوتی بدون دست پشتیبانی می کند و زمانی که آن را از روی گوش های خود بردارید، پخش موسیقی به صورت خودکار متوقف می شود. این هدفون توسط یک درگاه USB نوع C شارژ می شود و شما می توانید آن را از طریق یک کابل 3.5 میلی متری نیز به گوشی یا هر چیز دیگری که از آن پشتیبانی می کند، متصل کنید.در بیانیه مطبوعاتی هدفون بیسیم Surface Headphones مایکروسافت اینگونه آمده است:آن ها به آرامی بر روی گوش های شما قرار می گیرند تا کیفیت صدای بی نظیر و 13 سطح کنترل نویز محیطی را در اختیار شما قرار دهند. دو میکروفون شکل دهنده پرتو در هر روگوشی، 8 میگروفون جمعا، همگی کمک می کنند تا در تجربه مکالمات صوتی خود، به کیفیت صوتی که مد نظرتان است برسید.درست همانند هدفون Sony 1000X M3، هدفون بیسیم مایکروسافت نیز شامل کنترل های لمسی برای توقف، پخش یا رد کردن موسیقی در روگوشی ها است. عمر باتری این هدفون بیش از 15 ساعت از طریق بلوتوث یا 50 ساعت با اتصال از طریق جک هدفون است و شما می توانید همراه با اپلیکیشنی که مایکروسافت به همراه Surface Headphones ارائه می کند، صدای قابل استخراج از از آن را سفارشی سازی کنید. توسعه سرفیس هدفونز 3 سال به طول انجامیده و می تواند رقیبی برای هدفون های نویز کنسلینگ شرکت های Bose و Sony باشد.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدفون بیسیم مایکروسافت با نام Surface Headphones معرفی شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون بیسیم مایکروسافت با نام Surface Headphones معرفی شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون