روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه اولیه به هدست ال جی TONE Platinum SE (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه اولیه به هدست ال جی TONE Platinum SE (گجت تی وی)

ال جی TONE Platinum SE جدیدترین هدست پشت گردنی ال جی است که در نمایشگاه IFA 2018 نمایش داده شده بود. در گجت تی وی امروز، نگاهی مختصر به ال جی TONE Platinum SE خواهیم داشت. اگرچه بازار هدست ها به اندازه گوشی های هوشمند و گجت های پوشیدنی داغ نیست، ولی این حوزه هم علاقه مندان خاص ...

نوشته نگاه اولیه به هدست ال جی TONE Platinum SE (گجت تی وی) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

ال جی TONE Platinum SE جدیدترین هدست پشت گردنی ال جی است که در نمایشگاه IFA 2018 نمایش داده شده بود. در گجت تی وی امروز، نگاهی مختصر به ال جی TONE Platinum SE خواهیم داشت.اگرچه بازار هدست ها به اندازه گوشی های هوشمند و گجت های پوشیدنی داغ نیست، ولی این حوزه هم علاقه مندان خاص خود را دارد؛ افرادی که به دنبال تجربه ای متفاوت از گوشی کردن به موسیقی با موبایل هستند.همانند بسیاری از شرکت های دیگر، ال جی نیز با حضور در نمایشگاه ایفا 2018، هدست ال جی TONE Platinum SE را با امکانات متنوع پیش روی علاقه مندان قرار داد. محصول پیش رو، نخستین گجت از سری TONE با بهره گیری از کلید اختصاصی برای دستیار صوتی گوگل است؛ وجود این دکمه به کاربران اجازه می دهد به سرعت به دستیار صوتی گوگل دسترسی داشته باشند. به علاوه، خریداران از طراحی ارگونومیک، کیفیت ساخت بالا و طول عمر عالی باتری برخوردار خواهند شد. در ادامه، بیشتر با هدست جدید ال جی آشنا خواهیم شد. دانلود ویدیوتهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان نگاه اولیه به هدست ال جی TONE Platinum SE (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه اولیه به هدست ال جی TONE Platinum SE (گجت تی وی) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون