روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پشتیبانی از کیبورد و ماوس سرانجام به ایکس باکس وان اضافه شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پشتیبانی از کیبورد و ماوس سرانجام به ایکس باکس وان اضافه شد

مایکروسافت پشتیبانی از کیبورد و ماوس را در نهایت به کنسول بازی ایکس باکس وان (Xbox One) اضافه کرد. امکان استفاده از لوازم جانبی سیستم های کامپیوتری همراه با کنسول بازی ایکس باکس وان مایکروسافت خبر بسیار خوبی برای گیمرها محسوب می شود. به لطف افزوده شدن پشتیبانی از کیبورد و ماوس در ایکس باکس وان، اکنون ...

نوشته پشتیبانی از کیبورد و ماوس سرانجام به ایکس باکس وان اضافه شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مایکروسافت پشتیبانی از کیبورد و ماوس را در نهایت به کنسول بازی ایکس باکس وان (Xbox One) اضافه کرد. امکان استفاده از لوازم جانبی سیستم های کامپیوتری همراه با کنسول بازی ایکس باکس وان مایکروسافت خبر بسیار خوبی برای گیمرها محسوب می شود.به لطف افزوده شدن پشتیبانی از کیبورد و ماوس در ایکس باکس وان، اکنون کاربران می توانند بسته به نوع بازی و یا ترجیح خود، به جای کنترلر همیشگی این کنسول، با استفاده از کیبورد و ماوس به اجرای بازی بپردازند. البته نباید خیلی خوشحال بود!بر اساس پست وبلاگی مایکروسافت، برخورداری از کیبورد و ماوس حین استفاده از ایکس باکس وان فقط به تشخیص مایکروسافت و کاربر بستگی نداشته و پیش از همه، توسعه دهندگان و استودیوهای بازی سازی نیز باید پشتیبانی از آن را درون محصول خود بگنجانند. به همین دلیل بعید نیست برخی تولید کنندگان، به خاطر مشقت های احتمالی، قید افزودن پشتیبانی از کیبورد و ماوس در بازی خود را بزنند. البته احتمالا آن ها، منتظر دیدن واکنش کاربران نسبت به این قابلیت جدید ایکس باکس وان خواهند نشست. اگر کاربران زیادی نسبت به آن خوش بین باشند، بدون شک استودیوهای بیشتر و بیشتری به افزودن قابلیت پشتیبانی از کیبورد و ماوس در بازی مخصوص ایکس باکس وان خود روی خواهند آورد.همچنین بخوانید:گوگل پشتیبانی از کنترلر ایکس باکس وان را به اندروید 9 اضافه می کندنخستین بازی دارای این قابلیت Warframe Xbox بوده از چند هفته دیگر، امکان تست آن در چهارچوب مایکروسافت اینسایدر فراهم خواهد شد. مایکروسافت مدعی است این ویژگی را به نحوی توسعه داده که کنسول ایکس باکس وان، اکنون از بیشتر ماوس و کیبوردها پشتیبانی می کند، اما برای ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربران، با شرکت ریزر وارد همکاری شده است.همچنین بخوانید:فرمان اتومبیل دسته بازی ایکس باکس وان فوق العاده است!ریزر نیز با انتشار ویدیویی نشان داد به زودی و تا انتهای سال جاری، ماوس و کیبوردهایی بهینه سازی شده مخصوصا ایکس باکس وان عرضه خواهد کرد.http://gadgetnews.net/wp-content/uploads/2018/09/hMZzd86Y-SVKHpVT.mp4منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان پشتیبانی از کیبورد و ماوس سرانجام به ایکس باکس وان اضافه شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پشتیبانی از کیبورد و ماوس سرانجام به ایکس باکس وان اضافه شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون