روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل همچنان از ارائه شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل همچنان از ارائه شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب می‌کند!

آیفون های سری ایکس اس نیز معرفی شدند، اما همچنان اپل از ارائه یک شارژر پرسرعت همراه آن ها اجتناب کرده است. گوشی های خانواده آیفون 10 اس همچنان با شارژر 5 وات قدیمی اپل عرضه خواهند شد. کمپانی اپل هفته ی گذشته از سه آیفون جدید (آیفون ایکس اس، آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس ...

نوشته اپل همچنان از ارائه شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب می کند! اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آیفون های سری ایکس اس نیز معرفی شدند، اما همچنان اپل از ارائه یک شارژر پرسرعت همراه آن ها اجتناب کرده است. گوشی های خانواده آیفون 10 اس همچنان با شارژر 5 وات قدیمی اپل عرضه خواهند شد.کمپانی اپل هفته ی گذشته از سه آیفون جدید (آیفون ایکس اس، آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس آر) در اندازه های مختلف پرده برداری کرد. اما یک مورد در بین آن ها یکسان بود: همه ی آن ها با شارژر قدیمی اپل عرضه خواهند شد. شارژری که اپل در داخل جعبه ی این گوشی ها قرار خواهد داد همان شارژر 5 وات است که غول کوپرتینویی سال هاست آن را در داخل جعبه ی آیفون هایش قرار می دهد. آن یکی از شارژرهای کم قدرت است که شما می توانید این روزها در بازار بیابید. سرعت آن نیز بسیار پایین است. پس بار دیگر باید بگوییم که باز هم اپل از ارائه یک شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب کرده است!این درحالیست که اپل همراه با گوشی های سال گذشته خود (آیفون ایکس و آیفون 8) پشتیبانی از فناوری شارژ سریع را نیز ارائه کرده است. این دیوایس ها از پروتکل USB Power Delivery پشتیبانی می کنند و می توانند از مزیت های شارژرهای USB-C (نظیر شارژر 30 وات یو اس بی سی خود اپل که برای مک بوک طراحی شده) به منظور دریافت شارژ سریع استفاده کنند. با این حال، شارژر مذکور به صورت جداگانه قابل فروش است و نیازمند یک کابل USB-C به لایتنینگ است تا بتواند گوشی شما را شارژ کند. ترکیب این شارژر و کابل مذکور 68 دلار برای شما آب می خورد.شارژر پرسرعت 30 وات اپلبا این حال، شارژر سریع مذکور تنها راه حل شما برای کسب یک سرعت بالا در همگام شارژ گوشیتان نیست. شارژر 12 وات اپل یک راه محبوب برای بالابردن سرعت شارژ آیفون خواهد بود. این شارژر همراه هر آیپدی ارائه می شود و در حالی که سرعت شارژ کمتری در آیپدهای اپل فراهم می کند، در آن سو می تواند آیفون ها را با سرعت بیشتری شارژ کند. اما اگر یک آیپد نداشته باشید، ناچارید این شارژر را جداگانه و با پرداخت 19 دلار خریداری کنید.شارژر پرسرعت 12 وات اپلاپل با قرار دادن یک شارژر پرسرعت در جعبه ی آیفون های جدید خود می توانست کاربران را از پرداخت هزینه های اضافی بی نیاز کند، اما باز هم از این کار اجتناب کرده است. در مقایسه، تقریبا هر گوشی اندرویدی موجود در بازار با یک شارژر پرسرعت در داخله جعبه ی خود همراه است. همچنین این یک واقعیت است که این روزها حتی گوشی های مقرون به صرفه اندرویدی نیز حالا از فناوری Fast Charging پشتیبانی می کنند، در حالی که چنین قابلیتی تنها محدود به گوشی های سال 2017 و 2018 اپل است و دیگر گوشی های قدیمی تر نظیر آیفون 7 از آن بی بهره هستند.اما این بحث را می گذاریم برای یک روز دیگر. واقعیت این است که کاربران با پرداخت بیش از 1000 دلار اقدام به خرید یکی از گوشی های نسل جدید اپل می کنند، پس نمی تواند پرداخت چند دلار برای جایگزینی یک شارژر پرسرعت با شارژر 5 وات قدیمی اپل برای آن ها مشکل ساز باشد. حال می توانیم درک کنیم که چرا اپل موفق شد به نخستین شرکت آمریکایی 1 تریلیون دلاری تبدیل شود!منبع :gsmarena

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل همچنان از ارائه شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب می‌کند! از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل همچنان از ارائه شارژر پرسرعت با آیفون هایش اجتناب می‌کند! از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون