روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی نوت 8 با اضافه شدن دو قابلیت جذاب منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت جدید گلکسی نوت 8 با اضافه شدن دو قابلیت جذاب منتشر شد

سامسونگ به تازگی آپدیت جدید گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) را منتشر کرده که دو قابلیت مهم را برای کاربران به ارمغان دارد. در ادامه، امکاناتی که با بروزرسانی جدید گلکسی نوت ۸ به اسمارت فون رده بالای سامسونگ اضافه شده را مرور خواهیم کرد. آپدیت جدید گلکسی نوت 8 حدود 712 مگابایت حجم دارد و ...

نوشته آپدیت جدید گلکسی نوت 8 با اضافه شدن دو قابلیت جذاب منتشر شد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سامسونگ به تازگی آپدیت جدید گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) را منتشر کرده که دو قابلیت مهم را برای کاربران به ارمغان دارد. در ادامه، امکاناتی که با بروزرسانی جدید گلکسی نوت ۸ به اسمارت فون رده بالای سامسونگ اضافه شده را مرور خواهیم کرد.آپدیت جدید گلکسی نوت 8 حدود 712 مگابایت حجم دارد و بیلدنامبر موبایل را به N950FXXU5CRHA تغییر خواهد داد. به روزرسانی نوت 8 سامسونگ به صورت OTA منتشر شده و در حال حاضر در کشور فرانسه در دسترس قرار دارد. به گفته سامسونگ، به زودی سایر کاربران نیز می توانند اسمارت فون خود را ارتقا داده و از دو قابلیت مهم و هیجان انگیز آن استفاده کنند.جدیدترین بسته بروزرسانی گلکسی نوت 8 کاربران را قادر می سازد تا دو ویژگی مهم را تجربه کنند؛ تصویربرداری سوپر اسلوموشن (Super Slow-Motion) و ایموجی های واقعیت افزوده (AR Emoji) دو امکان جذابی است که پیش از این تنها در اختیار کاربران سری گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 سامسونگ قرار داشت.همچنین ببینید؛ویدیوی سوپر اسلوموشن دوربین گلکسی اس 9 سامسونگبررسی اولیه ایموجی گلسی اس 9 ؛ AR Emoji سامسونگ زیر ذره بینچند هفته پیش بود که کاربران گلکسی نوت 9 آپدیتی را دریافت کردند که آنها را قادر می ساخت با انتخاب دستی، ویدیوهای فوق آهسته خود را با رزولوشن 720 پیکسل و 480 فریم بر ثانیه ضبط کنند و زمان آن را به 0.4 ثانیه افزایش دهند. اما هنوز مشخص نیست که سامسونگ این قابلیت را در آپدیت جدید گلکسی نوت 8 نیز قرار داده باشد. در غیر این صورت، کاربران تنها می توانند ویدیوهایی با 720 پیکسل در 960 فریم بر ثانیه و مدت زمان تنها 0.2 ثانیه بگیرند.علاوه بر این دو ویژگی مهم، آپدیت گلکسی نوت 8 سامسونگ شامل آخرین بسته امنیتی اندروید (سپتامبر 2018) به همراه رفع برخی باگ ها، کارایی بهتر و بهبود ثبات سیستم عامل آن است. به زودی بروزرسانی گلکسی نوت 8 در ایران نیز امکان پذیر خواهد شد.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی نوت 8 با اضافه شدن دو قابلیت جذاب منتشر شد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت جدید گلکسی نوت 8 با اضافه شدن دو قابلیت جذاب منتشر شد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون