روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ

سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک بنچ (Geekbench) رویت شد. اما زمان انتشار آپدیت اندروید 9 برای گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم به عنوان نخستین پرچمدار 2017 سونی چه زمانی خواهد بود؟ سونی در زمینه انتشار آپدیت سیستم عامل، طی سال های اخیر جزو بهترین بوده است، به طوری که مدل های ...

نوشته رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک بنچ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک بنچ (Geekbench) رویت شد. اما زمان انتشار آپدیت اندروید 9 برای گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم به عنوان نخستین پرچمدار 2017 سونی چه زمانی خواهد بود؟سونی در زمینه انتشار آپدیت سیستم عامل، طی سال های اخیر جزو بهترین بوده است، به طوری که مدل های قدیمی را مشمول دریافت به روزرسانی سیستم عامل کرده و جدیدترین محصولاتش را به صورت پیش فرض به سیستم عامل جدید مجهز کرده است. در لیست دریافت کنندگان اندروید 9 پای، اکسپریا ایکس زد پریمیوم، تقریبا قدیمی ترین مدل محسوب می شود. اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 را از حدود ماه نوامبر به بعد مشاهده خواهیم کرد.به نظر می رسد نخستین قدم های انتشار آپدیت اندروید 9 برای اکسپریا ایکس زد پریمیوم برداشته شده است، چرا که این گوشی را به تازگی، مجهز به جدیدترین سیستم عامل پلتفرم اندروید، در وب سایت گیک بنچ رویت کرده ایم. البته این بستر نرم افزاری هنوز به بلوغ نرسیده و جای توسعه زیادی دارد. امتیاز سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم دارای اندروید 8 اوریو در گیک بنچ در بخش پردازش تک هسته ای، حدود 1900 بود، در حالی که امتیاز اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 در همین بخش، به 1247 رسیده است!همچنین بخوانید:سونی گوشی های دریافت کننده آپدیت اندروید 9 پای را اعلام کردتمامی گوشی های سری XZ سونی که بعد از نخستین پرچمدار سال 2017 یعنی اکسپریا ایکس زد پریمیوم معرفی شده اند، آپدیت اندروید 9 پای را دریافت خواهند کرد. سونی انتشار آپدیت سیستم عامل را برای محصولاتش حداقل تا دو سال بعد تضمین می کند، به همین دلیل سیستم عامل اندروید بعدی نیز قطعا برای اکسپریا XZ پریمیوم منتشر خواهد شد.منبع :gsmarena

مطلب با عنوان رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون