روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند

گوشی های جدید اپل یعنی آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR به تازگی معرفی و به زودی وارد بازار جهانی می شوند، اما حالا شایعه شده که شاید آیفون های 2018 به دلیل عدم سازگاری با سیستم ارتباطی کشورمان، در ایران کار نکنند. به تازگی کمپانی اپل در جریان کنفرانس سالانه ی خود در ...

نوشته شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

گوشی های جدید اپل یعنی آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR به تازگی معرفی و به زودی وارد بازار جهانی می شوند، اما حالا شایعه شده که شاید آیفون های 2018 به دلیل عدم سازگاری با سیستم ارتباطی کشورمان، در ایران کار نکنند.به تازگی کمپانی اپل در جریان کنفرانس سالانه ی خود در سالن استیو جابز اپل پارک از گوشی های جدید آیفون ایکس اس (iPhone XS)، آیفون ایکس اس مکس (iPhone XS Max) و آیفون ایکس آر (iPhone XR) رونمایی کرد. پس از معرفی این گوشی ها احتمالا بسیاری از کاربران منتظر عرضه آیفون های 2018 در ایران هستند، اما حالا گفته می شود شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند و با سیستم ارتباطی همراه در کشورمان سازگاری نداشته باشند.اپل در معرفی آیفون ایکس اس، آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس آر اعلام کرد که این گوشی ها امکان استفاده از دو سیم کارت LTE با فرکانس 600 مگاهرتز را خواهند داشت. دو پرچمدار 2018 اپل در اندازه های 5.8 و 6.5 اینچ دارای قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت هستند که یکی از سیم کارت های آنها به صورت eSim خواهد بود.ای سیم در نسخه سلولار اپل واچ سری 3 به کار رفته بود و کاربران بسیاری از کشورها می توانستند با مراجعه به اپراتور تلفن همراه در کشور خود، این قابلیت ارتباطی را بر روی ساعت هوشمند خود فعال کنند، اما در بسیاری از کشورها از جمله ایران امکان استفاده از این سیستم ارتباطی وجود نداشت. حالا نیز این قابلیت به گوشی های جدید آیفون آمده است.به نظر می رسد سیم کارت دوم eSim در آیفون XS و آیفون XS Max امکان سرویس دهی در ایران را ندارند و کاربران تنها می توانند از یک سیم کارت گوشی استفاده کنند. از سوی دیگر گوشی آیفون XR نیز به صورت Dual Sim Dual Standby تولید و عرضه می شود که فعلا قرار است فقط در چین وارد بازار شود.همچنین پهنای باند با فرکانس 600 مگاهرتز در آیفون های 2018 نیز امکان دارد با برخی از اپراتورهای تلفن همراه در ایران سازگاری نداشته باشد و مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. البته تمام این گفته ها فعلا در حد حدس و گمان است و تاکنون این خبرها از سوی اپراتورهای فعال در ایران مورد تایید قرار نگرفته است. فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد، اما این احتمال وجود دارد که آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR به دلیل عدم امکان برقراری ارتباط در شبکه تلفن همراه ایران، وارد بازار کشورمان نشود.منبع :apple-nic

مطلب با عنوان شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شاید گوشی های آیفون XS و آیفون XR در ایران کار نکنند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون