روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ال جی جی 7 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ال جی جی 7

در مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و نسخه بزرگتر آن یعنی XS مکس با ال جی جی 7 تینکیو، تفاوت های سخت افزاری پرچمداران اپل و ال جی را زیر ذره بین خواهیم برد. جی 7 تینکیو از گوشی های بود که با چند ماه تاخیر پیش روی کاربران قرار گرفت. ال جی برای اولین بار، در این ...

نوشته مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ال جی جی 7 اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و نسخه بزرگتر آن یعنی XS مکس با ال جی جی 7 تینکیو، تفاوت های سخت افزاری پرچمداران اپل و ال جی را زیر ذره بین خواهیم برد.جی 7 تینکیو از گوشی های بود که با چند ماه تاخیر پیش روی کاربران قرار گرفت. ال جی برای اولین بار، در این اسمارت فون از ناچ در بخش بالایی نمایشگری 6.1 اینچی استفاده کرد تا علاوه بر افزایش فضای صفحه، محصول جدید آن مطابق با استانداردهای روز طراحی شده باشد. طراحی جدید، تنها ویژگی این گوشی نیست و سازندگان از سخت افزاری بسیار قدرتمند هم بهره برده اند که می تواند G7 ThinQ را به محصولی تمام عیار تبدیل کند.در مورد محصولات اپل، طراحی منحصر به فرد یا شکل ظاهری جدید صدق نمی کند و گوشی های پیش رو از نظر ظاهری تفاوتی با پرچمدار 2017 این شرکت ندارند. با این حال، بهبود برخی قابلیت های اصلی و استفاده از سخت افزار جدید همچون تراشه 7 نانومتری A12، به افزایش سرعت و شارژدهی باتری کمک بسزایی خواهد کرد.آیا محصولات اپل با برچسب قیمتی بالا، باز هم می توانند بر رقیب دیرینه کره ای خود پیروز شوند؟مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس با ال جی جی 7تهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ال جی جی 7 از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مقایسه مشخصات آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس با ال جی جی 7 از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون