روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گالری عکس اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گالری عکس اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4)

اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) در کنار آیفون های 2018 رونمایی شد. به همین بهانه، حالا گالری عکس اپل واچ سری ۴ را آماده کرده ایم که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. شب گذشته، نسل چهارم ساعت های هوشمند اپل با قابلیت های ویژه از راه رسید. بیش از سه سال بود که اپل، ...

نوشته گالری عکس اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) در کنار آیفون های 2018 رونمایی شد. به همین بهانه، حالا گالری عکس اپل واچ سری ۴ را آماده کرده ایم که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.شب گذشته، نسل چهارم ساعت های هوشمند اپل با قابلیت های ویژه از راه رسید. بیش از سه سال بود که اپل، هیچ تغییری در طراحی این گجت پوشیدنی اعمال نمی کرد، اما حالا با استفاده از یک نمایشگر بزرگتر و کم حاشیه تر، همه چیز تغییر کرده است.نسل جدید اپل واچ صفحه نمایشی بزرگتر دارد و اپل نیز تلاش کرده است تا با اعمال تغییرات نرم افزاری، بیشترین استفاده را از فضای اضافی داشته باشد. شکل ظاهری جدید و انیمیشن های بسیار زیبا مثل آتش یا امواج آب، قطعا محصول جدید آمریکایی ها را از سایر اسمارت واچ های بازار متمایز خواهند کرد.در کنار صفحه نمایش، سازندگان عملکرد دکمه چرخان یا همان “Digital Crown” را هم دست خوش تغییر کرده اند و دیگر خبری از کلیک های مداوم نیست. اضافه شدن بازخورد لمسی به این بخش سبب شده است تا علاوه بر راحتی در استفاده، کارها نیز سریع تر انجام شود.زیر قاب، پردازنده 64 بیتی و دو هسته ای S4 مسئولیت مدیریت اطلاعات را بر عهده دارد. به علاوه، اپل می گوید در ظرفیت باتری هیچ تغییری ایجاد نکرده است و با یک بار شارژ، کاربران می توانند برای 18 ساعت از اپل واچ سری 4 استفاده کنند.به این موارد باید قابلیت های سلامتی را هم اضافه کرد. به عنوان مثال، در صورتی که روی زمین بیفتید و برای یک دقیقه بی حرکت باشید، تماس اضطراری به صورت خودکار توسط ساعت برقرار خواهد شد. بهره گیری از اسکنر EKG برای تشخیص ضربان نامنظم یا آهسته قلب هم در نوع خود بسیار جذاب است.در ادامه، از شما دعوت به تماشای تصاویر اپل واچ 4 می کنیم.تهیه شده درگجت نیوز

برچسب ها:

مطلب با عنوان گالری عکس اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گالری عکس اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون