روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آشکار شدن نوکیا ۹ در اپلیکیشن Buyback سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آشکار شدن نوکیا ۹ در اپلیکیشن Buyback سامسونگ

شرکت اچ ام دی به زودی گوشی هوشمند پرچمدار نوکیا ۹ (Nokia 9) را معرفی خواهد کرد. گوشی اندرویدی جدید نوکیا به تازگی در برنامه Buyback شرکت سامسونگ آشکار شده است. نوکیا ۹ در سال جاری توسط کمپانی فنلاندی HMD رونمایی می شود و تاکنون شایعات بسیاری پیرامون آن منتشر شد. در حال حاضر HMD این گوشی هوشمند ...

نوشته آشکار شدن نوکیا ۹ در اپلیکیشن Buyback سامسونگ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

شرکت اچ ام دی به زودی گوشی هوشمند پرچمدار نوکیا ۹ (Nokia 9) را معرفی خواهد کرد. گوشی اندرویدی جدید نوکیا به تازگی در برنامه Buyback شرکت سامسونگ آشکار شده است.نوکیا ۹ در سال جاری توسط کمپانی فنلاندی HMD رونمایی می شود و تاکنون شایعات بسیاری پیرامون آن منتشر شد. در حال حاضر HMD این گوشی هوشمند را تایید نکرده اما به تازگی یک منبع غیر رسمی از طریق برنامه Buyback سامسونگ این گوشی هوشمند را کشف کرده است.بسیاری از شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند با برنامه Buyback به مشتریان اجازه می دهند تا دستگاه هایی غیر از برند آنها را به فروش برسانند. برنامه بای بک در لتونی نیز دقیقا همین هدف را دنبال می کند.گوشی اندرویدی نوکیا ۹ به تازگی در این برنامه سامسونگ مشخص شده و به نظر می رسد HMD می خواهد Nokia 9 را در دو مدل ظرفیت ذخیره سازی مختلف عرضه کند. فهرست بای بک به دو مدل 128 و 64 گیگابایتی تک و دو سیم کارت نوکیا 9 اشاره کرده است. باتوجه به فهرست قیمت دستگاه 292 یورو است و در صورت عدم فروش می توانند یک گوشی هوشمند گلکسی جدید از سامسونگ را دریافت کنند.به نظر رسیده سامسونگ چیزهایی درباره نوکیا 9 می داند و حال به این شکل افشا شده است. احتمالا نوکیا 9 از دسته گوشی های هوشمند پذیرفته شده برنامه بای بک سامسونگ لتونی است و برای کسب جزئیات بیشتر باید تا زمان رونمایی از این گوشی توسط HMD Global منتظر ماند.منبعubergizmo

برچسب ها:

مطلب با عنوان آشکار شدن نوکیا ۹ در اپلیکیشن Buyback سامسونگ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آشکار شدن نوکیا ۹ در اپلیکیشن Buyback سامسونگ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون