روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حالت HDR هوشمند در دوربین آیفون XS و XS Max چیست؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حالت HDR هوشمند در دوربین آیفون XS و XS Max چیست؟

HDR هوشمند یکی از قابلیت های جدید سیستم دوربین در آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس اپل است. در ادامه با چگونگی و نحوه ی اعمال این قابلیت آشنا خواهید شد. سیستم دوربین جدید اپل در گوشی های آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس در رویداد شب گذشته این شرکت کوپرتینویی توصیف شد ...

نوشته حالت HDR هوشمند در دوربین آیفون XS و XS Max چیست؟ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

HDR هوشمند یکی از قابلیت های جدید سیستم دوربین در آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس اپل است. در ادامه با چگونگی و نحوه ی اعمال این قابلیت آشنا خواهید شد.سیستم دوربین جدید اپل در گوشی های آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس در رویداد شب گذشته این شرکت کوپرتینویی توصیف شد و مشخص شد که آن از نظر سخت افزاری چندان متفاوت از نسل گذشته خود نیست. بزرگ ترین تغییر امسال همگی در مورد کیفیت و قدرت عکاسی است. این جمله برای شما آشنا است؟ این دقیقا همان ادعایی است که باعث شده دوربین گوشی های گوگل پیکسل یکی از بهترین ها باشند و حالا اپل نیز با راهی بسیار مشابه، چنین استراتژی را در پیش بگیرد.حالت جدید HDR هوشمند که با گوشی های آیفون سال 2018 اپل معرفی شد، چیز جدیدی نیست و پیشتر مشابه آن را در گوشی های گوگل پیکسل دیده ایم. از یک سو آن تصاویری با 4 فریم بافر را در زمانی که اپلیکیشن دوربین اجرا می شود می گیرد، این بدان معناست که هرزمان شما دکمه ی شاتر دوربین را بفشارید فورا یک عکس بدون کمترین تاخیر تهیه می شود. دیگر ویژگی جدید این سیستم ترکیب و اسپلایزینگ (متصل کردن) هوشمند فریم های یک شات با نوردهی های متفاوت است. اپل می گوید که این سیستم بهترین بخش های هر فریم را جدا کرده و از آن ها برای تشکیل یک تصویر واحد با کمترین ایراد ممکن استفاده می کند. در آن سمت سیستم گوگل این است که تمام عکس های موجود را جمع آوری کرده و آن ها را با یکدیگر ترکیب می کند، بنابراین بین رویکرد اپل و گوگل تفاوت وجود دارد، اما در همین حین شباهت هایی نیز دیده می شود.اپل به جز HDR هوشمند از قابلیت جذاب دیگری نیز بر روی سیستم دوربین آیفون های جدید خود استفاده کرده است: شما می توانید افکت عمق میدان را حتی پس از عکاسی نیز تنظیم کنید. یک اسلایدر به شما اجازه می دهد تا دیافراگم را شبیه سازی کنید؛ بنابراین می توانید پس زمینه ی سوژه را شفاف تر یا تارتر کنید. سامسونگ نیز از چنین قابلیتی در گوشی گلکسی نوت 8 خود استفاده کرده است، پس نمی توان گفت اپل خالق این قابلیت خواهد بود.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان حالت HDR هوشمند در دوربین آیفون XS و XS Max چیست؟ از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حالت HDR هوشمند در دوربین آیفون XS و XS Max چیست؟ از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون