روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را معرفی کرد

در خلال رویداد معرفی آیفون های 2018، اپل مجموعه ای جدید از بندهای اپل واچ را نیز معرفی کرد. این بندهای جدید با نسل سوم و چهارم ساعت های هوشمند اپل سازگاری دارند. همانند سایر رویدادهای اپل در ماه سپتامبر، مدیران امسال نیز مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را در رنگ ها و سبک های مختلف پیش روی ...

نوشته اپل مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را معرفی کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

در خلال رویداد معرفی آیفون های 2018، اپل مجموعه ای جدید از بندهای اپل واچ را نیز معرفی کرد. این بندهای جدید با نسل سوم و چهارم ساعت های هوشمند اپل سازگاری دارند.همانند سایر رویدادهای اپل در ماه سپتامبر، مدیران امسال نیز مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را در رنگ ها و سبک های مختلف پیش روی کاربران قرار دادند. علی رغم بزرگتر شدن اندازه ساعت های اپل، این بندها با مدل 38 میلی متری قدیمی یا 40 میلی متری جدید و همین طور مدل های بزرگتر 42 و 44 میلی متری سازگار کامل دارند.“Sport Band” به عنوان مدل پایه، در سه رنگ خاکستری (Lavender Gray)، آبی (Horizon Blue) و هلویی (Nectarine) به فروش می رسد و علاقه مندان به خرید مدل “Sport Loop” هم می توانند یکی از رنگ های هلویی، آبی (Cape Cod Blue)، نیلی سیر، خاکستری (Storm Gray) و همچنین “Hibiscus” (گل ختمی) را به دلخواه انتخاب کنند.همچنین بخوانید:اپل واچ سری 4 (Apple Watch Series 4) رسما معرفی شدسپس این رنگ ها با بند فلزی جدید “Stainless Steel Milanese Loop” در رنگ طلایی یا بندهای چرمی، تکمیل خواهند شد. خرید مدل های Loop در رنگ های سبز (Forest Green) و آبی (Cape Cod Blue) نیز امکان پذیر است. بندهای سری Buckle علاوه بر رنگ های مذکور، با رنگ های صورتی (Peony Pink) و قرمز (Product (RED هم ارائه می شوند. علاوه بر این، بندهای چرمی سری “Hermès” اپل حالا شامل مدل های “Single Tour” و “Dobule Tour” می شوند که خرید هرکدام از آنها با رنگ های متنوع، امکان پذیر خواهد بود.علاقه مندان به خرید بندهای سری Sport Band و Sport Loop ناچار به پرداخت 49 دلار هستند، در حالی که مدل های گران قیمت تری مانند Milanese Loops ،Leather Loops و Leather Buckles در حدود 149 دلار قیمت خواهند داشت. امسال، باز هم بندهای گران قیمت در نظر گرفته شده است و کاربران برای خرید مدل های Single Tour و Double Tour از سری Hermès، به ترتیب باید 339 و 489 دلار پرداخت کنند.در ادامه می توانید تصاویر این بندهای جدید مشاهده کنید:منبع :Phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل مجموعه جدیدی از بندهای اپل واچ را معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون