روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل به عرضه‌ رایگان دانگل هدفون همراه با گوشی های آیفون پایان می‌دهد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل به عرضه‌ رایگان دانگل هدفون همراه با گوشی های آیفون پایان می‌دهد

کمپانی اپل در جعبه گوشی های آیفون 10، آیفون 8 پلاس، آیفون 8، آیفون 7 و 7 پلاس یک دانگل هدفون قرار داده بود؛ اما این دست و دلبازی امسال هنگام فروش مدل های 2018 آیفون ادامه پیدا نخواهد کرد. دانگل هدفون از این پس یکی از لوازم جانبی رایگان اپل به شمار نمی رود و آیفون ...

نوشته اپل به عرضه رایگان دانگل هدفون همراه با گوشی های آیفون پایان می دهد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

کمپانی اپل در جعبه گوشی های آیفون 10، آیفون 8 پلاس، آیفون 8، آیفون 7 و 7 پلاس یک دانگل هدفون قرار داده بود؛ اما این دست و دلبازی امسال هنگام فروش مدل های 2018 آیفون ادامه پیدا نخواهد کرد.دانگل هدفون از این پس یکی از لوازم جانبی رایگان اپل به شمار نمی رود و آیفون های جدید همراه با مبدل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متری صدا عرضه نخواهند شد. این سیاست تازه شامل آیفون 10 اس، آیفون 10 اس مکس، آیفون 10 آر و حتی آیفون 8 می شود.البته این را هم باید درنظر گرفت که دانگل رایگان عرضه شده همراه با مدل های قبلی آیفون، دوام مادام العمر نداشت و از قابلیت هایی نظیر DAC و تقویت کننده صوتی هم بی بهره بود. اما به هر حال کاربران می توانستند در برخی موارد، از جمله مواقعی که شارژ هدفون وایرلس خود را تمام شده می دیدند، روی آن ها حساب کنند.همچنین بخوانید:قیمت آیفون XS ، آیفون XS Max و آیفون XR مشخص شدبا این وجود، کسانی که علاقه مند به تهیه این وسیله جانبی برای گوشی آیفون خود هستند، هنوز هم می توانند همان دانگل هدفون سابقا رایگان را به طور جداگانه و با پرداخت مبلغ 9 دلار خریداری کنند.منبع :theverge

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل به عرضه‌ رایگان دانگل هدفون همراه با گوشی های آیفون پایان می‌دهد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل به عرضه‌ رایگان دانگل هدفون همراه با گوشی های آیفون پایان می‌دهد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون