روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل برنامه‌ای برای معرفی محصولات جدید برند Beats در سال جاری ندارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل برنامه‌ای برای معرفی محصولات جدید برند Beats در سال جاری ندارد

معمولا سران اپل به خرید برندهای دیگر با صرف هزینه زیاد عادت ندارند؛ اما در حالی که این کمپانی مبلغ گزاف 3 میلیارد دلار را صرف تصاحب برند Beats به عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان هدفون کرد، ظاهرا آن را به حال خود رها کرده است. البته باید گفت که Beats با فروش محصولات بعضا ...

نوشته اپل برنامه ای برای معرفی محصولات جدید برند Beats در سال جاری ندارد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

معمولا سران اپل به خرید برندهای دیگر با صرف هزینه زیاد عادت ندارند؛ اما در حالی که این کمپانی مبلغ گزاف 3 میلیارد دلار را صرف تصاحب برند Beats به عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان هدفون کرد، ظاهرا آن را به حال خود رها کرده است.البته باید گفت که Beats با فروش محصولات بعضا عجیب و پرطرفدار از قبیل Beats Pro، Studio 3 و Solo 3، هدفون وایرلس BeatsX و اسپیکر +Pill همچنان در حال و روز خوشی به سر می برد. کمپین های تبلیغاتی هم با حضور سلبریتی هایی چون لبران جیمز، سرینا ویلیامز، نیکی میناژ، اِمینم و البته داکتر دِرِی؛ در جذب مشتری برای محصولات برند Beats بسیار موفق عمل کرده اند.اما علاقه مندانی که برای آشنایی با نسخه ارتقا یافته ی یکی از این گجت های صوتی در مراسم رونمایی 2018 اپل لحظه شماری می کنند، بهتر است چندان امیدوار نباشند؛ چرا که بر اساس گزارش ها فعلا خبری از معرفی محصولات جدید برند Beats نیست.این در حالی است که چند ماه پیش وب سایت Verge به نقل از یک منبع مطلع، خبر از تولید و عرضه ی قریب الوقوع اسپیکر هوشمند Beats داد؛ اما هنوز گزارش های تکمیلی در این باره مخابره نشده است. در عوض انتظار می رود که اپل رونمایی از یک جفت ایرپاد (AirPods) به روز شده را به همراه مدل های 2018 آیفون در دستور کار خود داشته باشد.همچنین بخوانید:ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شدبا این اوصاف، شاید 2018 اولین سال از تاریخ فعالیت 10 ساله ی Beats Electronics بدون معرفی یک محصول جدید باشد. البته این موضوع به معنای پایان کار این برند نخواهد بود؛ اما قطعا نشانه ی خوبی هم برای آینده ی آن نیست.منبع :phonearena

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل برنامه‌ای برای معرفی محصولات جدید برند Beats در سال جاری ندارد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل برنامه‌ای برای معرفی محصولات جدید برند Beats در سال جاری ندارد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون