روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اچ پی پرینتر Metal Jet را با 50 برابر عملکرد بهتر در چاپ سه‌بعدی معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اچ پی پرینتر Metal Jet را با 50 برابر عملکرد بهتر در چاپ سه‌بعدی معرفی کرد

اچ پی از پرینتر Metal Jet پرده برداشت. چاپگر سه بعدی جدید HP با 50 برابر عملکرد بهتر در مقایسه با پرینترهای موجود، تا سال 2020 و با قیمتی بالا ارائه می شود. بعد از گذشت چهار سال از معرفی پرینتر Multi Jet Fusion 3D، حالا اچ پی برای حضور پررنگ تر در این حوزه، از پلتفرم اقتصادی ...

نوشته اچ پی پرینتر Metal Jet را با 50 برابر عملکرد بهتر در چاپ سه بعدی معرفی کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

اچ پی از پرینتر Metal Jet پرده برداشت. چاپگر سه بعدی جدید HP با 50 برابر عملکرد بهتر در مقایسه با پرینترهای موجود، تا سال 2020 و با قیمتی بالا ارائه می شود.بعد از گذشت چهار سال از معرفی پرینتر Multi Jet Fusion 3D، حالا اچ پی برای حضور پررنگ تر در این حوزه، از پلتفرم اقتصادی جدید خود با نام Metal Jet پرده برداشته است. شاید همهمه مربوط به دنیای پرینترهای سه بعدی در حال ساکت شدن باشد، اما این فناوری هم چنان برای تولید در مقیاس بالا کارآمد است؛ خصوصا زمانی که قصد تولید اجزای فلزی را داشته باشیم. فواید معمول پرینت 3D همچون سرعت بالاتر و هزینه پایین تر در مقایسه با روش های سنتی سبب شده است تا درخواست ها برای استفاده از آن بالا باشد.به گفته اچ پی، فناوری مورد استفاده در Metal Jet تا 50 برابر سریع تر از سیستم های موجود برای تولید اجزای سه بعدی است. به این موارد باید چهار برابر کارایی بیشتر نازل ها و همچنین ارتقای دو برابری عملکرد ستون های پرینت را هم اضافه کرد. اساسا، پرینتر Metal Jet می تواند نیازهای فعلی را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر انجام دهد.پیش از این، اچ پی در تعامل با GKN Powder Metallurgy و Parmatech کار ساخت قطعات را آغاز کرده است و شرکت هایی همچون فولکس واگن، ویلو، Okay Industries و Primo Medical Group از مشتریان فعلی آن هستند. در حال حاضر، فولکس واگن از این تکنولوژی برای برخی اجزای قابل تنظیم مثل حلقه های سوئیچ و پلاک ها استفاده می کند، اما مدیران قصد دارند نهایتا از این فناوری برای بخش های مهم دیگر همچون پایه های آینه و سردنده بهره گیرند. همان طور که انتظارش را دارید، Metal Jet می تواند با ورود این خودروساز آلمانی به حوزه ماشین های الکتریکی، نقشی کلیدی را ایفا کند.از ابتدای سال آینده، مشتریان قادر به آپلود مدل های سه بعدی خود در “Metal Jet Production Service” خواهند بود تا مهندسان اچ پی بتوانند آنها را در طول فرآیند تولید اجزای سه بعدی مورد نظر، راهنمایی کنند. HP اذغان داشته است که برخی طرح ها با Metal Jet سازگاری نخواهد داشت. این چاپگرهای جدید قرار است تا سال 2020، با قیمتی کمتر از 400 هزار دلار در اختیار مشتریان اولیه قرار گیرد. از سال 2021 نیز عرضه گسترده تر پرینترهای Metal Jet آغاز خواهد شد.منبع :Engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان اچ پی پرینتر Metal Jet را با 50 برابر عملکرد بهتر در چاپ سه‌بعدی معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اچ پی پرینتر Metal Jet را با 50 برابر عملکرد بهتر در چاپ سه‌بعدی معرفی کرد از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون