روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گجت نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گجت جدید Olloclip لنزهای کلیپسی آیفون 10 را به هر گوشی هوشمندی متصل می‌کند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گجت جدید Olloclip لنزهای کلیپسی آیفون 10 را به هر گوشی هوشمندی متصل می‌کند

لنزهای کلیپسی Connect X شرکت Olloclip مخصوص آیفون 10 ساخته شده اند، اما این انحصار پایان یافت. به لطف ارائه گجت جدیدی با نام Multi-Device Clip توسط همین شرکت در جریان نمایشگاه IFA 2018، از این پس می توان از این لنزهای کلیپسی بر روی هر گوشی هوشمندی استفاده کرد شرکت Olloclip، برای نخستین مرتبه هفت سال ...

نوشته گجت جدید Olloclip لنزهای کلیپسی آیفون 10 را به هر گوشی هوشمندی متصل می کند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

لنزهای کلیپسی Connect X شرکت Olloclip مخصوص آیفون 10 ساخته شده اند، اما این انحصار پایان یافت. به لطف ارائه گجت جدیدی با نام Multi-Device Clip توسط همین شرکت در جریان نمایشگاه IFA 2018، از این پس می توان از این لنزهای کلیپسی بر روی هر گوشی هوشمندی استفاده کردشرکت Olloclip، برای نخستین مرتبه هفت سال پیش ساخت لنزهای دوربین مخصوص برای گوشی های هوشمند را آغاز کرد. کیت دوربینی که این شرکت برای گوشی آیفون 4 عرضه کرده بود، مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. Olloclip بعد از آن، تعداد بیشتری لنز کلیپسی معرفی کرد که اغلب آن ها مخصوص گوشی های آیفون طراحی شده بودند.وقتی این شرکت پا را از دنیای آیفون فراتر گذاشت، همچنان هر یک از لنزهای کلیپسی آن فقط با یک گوشی هوشمند خاص کاربرد داشتند. به عبارت دیگر، کاربران می بایست بسته به نوع گوشی هوشمند خود اقدام به خرید لنزهای جانبی برای دوربین موبایل می کردند. از آنجایی که تنوع در دنیای گوشی هوشمند بی نظیر است، احتمال این که برای برخی مدل ها هیچ لنز جانبی وجود نداشته باشد بسیار زیاد است. این شرکت با معرفی گجت جدیدی با نام Multi-Device Clip مشکل یاد شده را حل کرد.با استفاده از این گجت که به راحتی به هر گوشی آیفون یا اندرویدی متصل می شود، می توان لنزهای کلیپسی Connect X این شرکت را به هر گوشی هوشمندی متصل کرد. لنزهای Connect X در ابتدا مخصوص آیفون ایکس طراحی شدند، اما اکنون همراه با هر گوشی هوشمندی قابل استفاده هستند.Multi-Device Clip یک گیره پلاستیکی دارای خاصیت ارتجاعی با پد لاستیکی بوده و خیلی محکم به گوشی متصل می شود. ساختار آن به نحوی است که لنز کلیپسی را می توان علاوه بر دوربین اصلی، بر روی دوربین سلفی نیز سوار کرد. با استفاده از آن خواهید توانست لنزهای Connect X را با هر گوشی هوشمند یا تبلت، حتی در زمان قرار داشتن قاب محافظ بر روی آن ها، استفاده کنید. البته ضخامت مجموع بدنه و قاب محافظ نباید بیشتر از 12 میلی متر باشد. با وجود ادعای سازنده، حین تست Multi-Device Clip با وان پلاس 6 در نمایشگاه IFA 2018، برای اتصال لنز کلیپسی به گوشی مشکل داشتیم.همچنین بخوانید:با لنزهای کلیپسی دوربین موبایل از خرید دوربین حرفه ای بی نیاز شوید!اگر مالک یک گوشی هوشمند قدیمی بوده و در حسرت داشتن دوربین موبایلی همچون هواوی پی 20 پرو به سر می برید، می توانید با استفاده از گجت Multi-Device Clip و خرید لنزهای کلیپسی Connect X، کیفیت تصویربرداری دوربین گوشی تان را به میزان قابل توجهی افزایش بدهید.همچنین بخوانید:قاب محافظ Moment برای آیفون 10 به همراه چهار لنز کلیپسی قدرتمند معرفی شداین ابزار فوق العاده از چند هفته دیگر به قیمت 60 دلار عرضه شده و درون جعبه آن، یک لنز Connect X به انتخاب کاربر وجود خواهد داشت. در نظر داشته باشید این یک فرصت فوق العاده است، چرا که خود لنزهای کلیپسی Connect X به صورت جداگانه به قیمت های 60 الی 80 دلار به فروش می رسند. می توان با پرداخت 45 دلار، خود گجت را به صورت تکی خریداری کنید. با توجه به ساختار پلاستیکی وسیله، این قیمت بالایی محسوب می شود. مطالب مربوط به نمایشگاه IFA 2018 را از اینجا دنبال کنیدمنبع :engadget

برچسب ها:

مطلب با عنوان گجت جدید Olloclip لنزهای کلیپسی آیفون 10 را به هر گوشی هوشمندی متصل می‌کند از وب سایت گجت نیوز gadgetnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گجت جدید Olloclip لنزهای کلیپسی آیفون 10 را به هر گوشی هوشمندی متصل می‌کند از وب سایت گجت نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گجت نیوز gadgetnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون